Z marihuaną na widzenie do zakładu karnego

  • KW
  • 2015-04-22 10:47:08
Z marihuaną na widzenie do zakładu karnego
  • Foto: KPP Złotów

Policjanci z Wierzchowa przedstawili zarzut 20-latce, która na widzenie do zakładu karnego próbowała wnieść narkotyki. Za posiadanie środków odurzających grozi jej teraz kara pozbawienia wolności do lat 3.

Wczoraj wierzchowscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że służba więzienna przy jednej z odwiedzających znalazła narkotyki. Na miejscu okazało się, że 20- letnia mieszkanka Piły przyjechała ze swoim 3- miesięcznym dzieckiem na widzenie do  chłopaka, który odbywa  karę pozbawienia wolności w zakładzie karnym w Wierzchowie.

Podczas rutynowego przeszukania poprzedzającego widzenie pracownicy zakładu karnego w bieliźnie kobiety znaleźli woreczek z zawartością marihuany. 20 - latka jeszcze tego samego dnia usłyszała zarzut posiadania środków odurzających. Przyznała się do zarzucanego jej czynu.

Za to przestępstwo ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 3.

info: KWP Szczecin

Komentarze (3)

Piter 2015-04-22 22:04

Za nic otrzyma wyrok :(

stefan 2015-04-23 12:57

te dziewuchy i ich hormony . może myślała ze jak złapią to będzie z chłopakiem w celi siedziała :)

?? 2015-04-26 12:29

"Podczas rutynowego przeszukania poprzedzającego widzenie pracownicy zakładu karnego w bieliźnie kobiety znaleźli woreczek z zawartością marihuany." Może coś więcej?? Co, od tak o zajrzeli jej do gaci?

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: