Szkoła odchudzania - skuteczna i bezpieczna

  • KW
  • 2015-04-20 09:34:38
Szkoła odchudzania - skuteczna i bezpieczna
  • Foto: www.milionkobiet.pl

Okazuje się, że wagę ciała można z powodzeniem kontrolować i cieszyć się sprawnością psychofizyczną bez względu na wiek. Zbliża się wiosna i lato - czas więc zrzucić parę zbędnych kilogramów i już do nich nie wracać.

Po raz pierwszy w Bornem Sulinowie zostanie przeprowadzona skuteczna i bezpieczna kuracja odchudzająca oparta o potwierdzone naukowo, naturalne zasady zdrowego stylu życia bez użycia "cudownych" i drogich suplementów. Każdy, kto zastosuje rady przedstawiane podczas programu na pewno zgubi nadwagę i będzie się cieszył lepszym zdrowiem.

W programie: przyczyny otyłości, zagrożenia zdrowotne wynikające z nadwagi, jak bezpiecznie- zdrowo schudnąć bez efektu „jojo” i jak utrzymać właściwą wagę ciała.

Zajęcia będą się odbywać w dniach od 21 kwietnia do 13 maja, w każdy wtorek i środę o godz. 17:00 w sali Miejskiej Biblioteki Publicznej ul. Szpitalna 1. Organizatorem jest filia fundacji Chrześcijańska Służba Charytatywna ze Szczecinka. Program poprowadzi promotor zdrowia: Piotr Samulak .

Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy pod nr tel. 791 349 494.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: