Turniej Wiosny w Akrobatyce Sportowej - wyniki

  • KW
  • 2015-04-20 08:07:56
Turniej Wiosny w Akrobatyce Sportowej - wyniki
  • Foto: TV Gawex

W miniony piątek (17 kwietnia) w Szczecinku odbył się Międzywojewódzki Turniej Wiosny w Akrobatyce Sportowej.

Turniej zorganizowany został w Szkole Podstawowej numer 7 przez Akrobatyczny Klub Sportowy ''Darzbór'' Szczecinek przy partnerstwie OSiR Szczecinek oraz SAPiKu. Swoje umiejętności akrobatyczne prezentowały 44 zawodniczki z trzech klubów: AKS "Darzbór" Szczecinek, UKS "Szóstka" Szczecinek oraz Inowrocławski Klub Sportowy "Kyokushin". Na zakończenie turnieju zawodniczki otrzymały pamiątkowe medale, dyplomy oraz upominki.

Poniżej prezentujemy wyniki piątkowego turnieju:

DWÓJKI DZIEWCZĄT - KLASA MŁODZIK:

1. PAULINA CHOMONTEK     AKS ,,DARZBÓR’’ SZCZECINEK - 17,06 pkt

    ALICJA NADOLNA            

2. OLIWIA JÓŹWIAK              INOWROCŁAWSKI KLUB  KYOKUSHIN -17,03 pkt

   ALICJA SZYMANIAK 

3. MARTYNA SZCZERBA       UKS ,,SZÓSTKA ‘’ SZCZECINEK -16,86 pkt

    NELA MIECZKOWSKA

4. WERONIKA DULSKA          INOWROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHIN -16,53 pkt

    ZOFIA NAWROCKA

5. GABRYIELA KRAWIEC        INOWROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHIN -16,13 pkt

    MARIA GALANT

DWÓJKI DZIEWCZĄT KLASA MŁODZIK - KATEGORIA MŁODZIEŻOWA:

1. EMILIA SOWIŃSKA              AKS ,,DARZBÓR’’ SZCZECINEK -17,79 pkt

    LENA BARANOWSKA

2. MARIA MROZICKA               UKS,, SZÓSTKA ‘’ SZCZECINEK - 17,76pkt

    MARIA NAWROCKA 

2. JULITA WIŚNIEWSKA           UKS, ,SZÓSTKA ‘’ SZCZECINEK - 17,76pkt

    JULIA STELMASZYŃSKA

3. MAJA WALCZAK                    UKS, ,SZÓSTKA ‘’ SZCZECINEK -17,26 pkt

    NATALIA CZAPIEWSKA

4. NATALIA LEONIENKO            AKS ,,DARZBÓR’’ SZCZECINEK -17,26 pkt

    OLIWIA NIEDŹWIEDŹ

4. OLIWIA FILIP                         AKS ,,DARZBÓR’’ SZCZECINEK -16,99 pkt

    PATRYCJA ŁUSZCZEK

TRÓJKI DZIEWCZĄT - KLASA MŁODZIK:

1. LENA BARANOWSKA             AKS, ,DARZBÓR’’ SZCZECINEK -18,03 pkt

   PAULINA CHOMONTEK

   EMILIA SOWIŃSKA

DWÓJKI DZIEWCZĄT KLASA III:

1. LIWIA STAŃCZYKOWSKA        AKS,, DARZBÓR’’ SZCZECINEK -18,86 pkt

    OLIWIA KUMOROWSKA

2. KAROLINA PIETRZYK              AKS, ,DARZBÓR’’ SZCZECINEK -18,83 pkt

    MAŁGORZATA ŁUGOWSKA

3. MAYA BARTOSZEK                  AKS, ,DARZBÓR’’ SZCZECINEK -18,56 pkt

    ALEKSANDRA KOZAKIEWICZ

TRÓJKI DZIEWCZĄT KLASA III:

1. MAYA BARTOSZEK                  AKS, ,DARZBÓR’’ SZCZECINEK -18,76 pkt

    KAROLINA PIETRZYK

    OLIWIA KUMOROWSKA

2. LIWIA STAŃCZYKOWSKA         AKS, ,DARZBÓR’’ SZCZECINEK -18,69 pkt

    ALEKSANDRA NIEDŹWIEDŹ

    JAGODA JAŁOWIECKA

3. OLIWIA GRABDA                      AKS,, DARZBÓR’’ SZCZECINEK -18,12 pkt

    ALEKSANDRA KOZAKIEWICZ

    OLIWIA TRYSZAK

4. KAROLINA KOWALSKA            INOWROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHIN -16,79 pkt

    OLIWIA SOBUCKA

     ZOFIA CHĘCIK

5. KINGA KUJOTH                        INOWROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHIN -16,46 pkt

   JULIA SZYPURA

   JULIA GAJEWSKA

6. MONIKA GRZYBOWSKA           INOWROCŁAWSKI KLUB KYOKUSHIN -16,29 pkt

    JULIA SZCZYGIELSKA

    ZOFIA NAWROCKA   

info: Wioletta Szydlak

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: