Poważny wypadek samochodowy dyrektora szczecineckiego szpitala

  • KW
  • 2015-04-17 09:43:48
Poważny wypadek samochodowy dyrektora szczecineckiego szpitala
  • Foto: źródło: www.weekendfm.pl/ fot. Daniel Frymark

Chojniccy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło dziś (17 kwietnia) około 6 rano na obwodnicy. W miejscowości Nieżychowice zderzyły się dwa samochody osobowe. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali jego oględziny oraz dokumentację fotograficzną. Trwa wyjaśnianie jego okoliczności.

Dzisiaj (17.04.15) przed godz. 6.00 dyżurny policji w Chojnicach odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Nieżychowice na obwodnicy miasta. Mundurowi, którzy pojechali na miejsce wstępnie ustalili, że kierujący samochodem osobowym volkswagen passat 30-letni mieszkaniec powiatu bytowskiego, włączając się do ruchu nie zastosował się do znaku nakazu jazdy w prawo. Skręcając w lewo wymusił pierwszeństwo przejazdu kierującemu osobową toyotą 37-letniemu mieszkańcowi powiatu szczecineckiego.
Doszło do zderzenia pojazdów, w efekcie którego do szpitala przewieziono sześć osób – trzech pasażerów z volkswagena i kierującego toyotą oraz dwoje jego pasażerów.
Policjanci przebadali alkotestem kierujących autami – obaj byli trzeźwi.

Funkcjonariusze do czasu usunięcia pojazdów zabezpieczali miejsce zdarzenia. Wykonali też dokumentację fotograficzną, oględziny i przesłuchiwali świadków. Mundurowi szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

info: st. asp. Magdalena Stolp KPP Chojnice 

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (3)

Monika 2015-04-17 14:46

Wyrazy współczucia i życzenia szybkigo powrotu do zdrowia

olo 2015-04-17 15:31

oby miał układy w szpitalu, bo inaczej w kolejeczkę do specjalisty !

xx 2015-04-17 21:19

Masakra, ale mu wyjechał!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: