Jakub i Bartek najlepsi w Luboniu!

  • KW
  • 2015-04-15 08:20:49
Jakub i Bartek najlepsi w Luboniu!
  • Foto: KSW SZCZECINEK/facebook.com

Jakub Pokusa oraz Bartek Mienciuk z KSW Szczecinek po raz kolejny okazali się być niezwyciężonymi. Z zawodów, które odbyły się w miniony weekend w podpoznańskim Luboniu, wrócili z tytułami mistrzów w swoich kategoriach.

Mistrzostwa Polski w kickboxingu odbywały się w miniony weekend, 10-12 kwietnia w Luboniu pod Poznaniem. Prawie 250 zawodników i zawodniczek z 68 klubów rywalizowało o tytuły Mistrza Polski w kickboxingu w formule full contact. Rywalizacja toczyła się w trzech kategoriach wiekowych – juniorów młodszych i starszych oraz seniorów.

Oczywiście nie mogło zabraknąć tam reprezentacji KSW Szczecinek. Walki były bardzo emocjonujące, a z tytułami mistrzowskimi wrócili do Szczecinka Bartek Mienciuk i Jakub Pokusa. Bartek zdobył tytuł w formule full-contact / Junior starszy [m] / -75kg, natomiast Jakub - full-contact / Senior [m] / -63.5kg.

Ciekawostką jest także to, że na medalu, który zdobyli Panowie widnieje sylwetka walczącego Jakuba Pokusy. Jak nam powiedział Jakub, podczas jednego ze zgrupowań kadry, odbyła się sesja zdjęciowa zawodników. Nawet nie wiedziałem, że zdjęcie było robione w takim celu, a później się okazało, że na dyplomach i medalach jest moja postać - powiedział J. Pokusa. 

Panom gratulujemy sukcesów i trzymamy kciuki za kolejne! 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: