PIG: Bal Biznesu na Dzikim Zachodzie

  • KW
  • 2015-04-14 14:59:09
PIG: Bal Biznesu na Dzikim Zachodzie
  • Foto: RED WOLF STUDIO Karol Matuszewski/PIG facebook.com

Północna Izba Gospodarcza w Koszalinie po raz kolejny zorganizowała swój Bal Biznesu. Tym razem temat balu to Dziki Zachód, który odbył się 11 kwietnia 2015r. o godz. 19:00 w Teatrze Variete Muza w Koszalinie.

PIG to izba, której główną misją jest  promowanie przedsiębiorczości, a także wspieranie i integracja przedsiębiorców z regionu pomorza zachodniego. Jednym z cyklicznych działań izby jest organizacja spotkań integracyjnych dla lokalnych przedsiębiorców. Bal Biznesu to właśnie jedno z takich wydarzeń.

Teatr Variete Muza na czas Balu przerodził się w saloon, a tancerki brawurowo zatańczyły can-cana. Jak przystało na dziki zachód, w menu na ten wieczór znalazły się m.in. warkocze z polędwiczki w sosie z whisky, zupa meksykańska, preriowe przekąski i przystawki na skalistych wąwozach.

Tancerki Teatru Variete Muza porwały wszystkich do wspólnego tańca w stylu country, więc nie było mowy o ciągłym siedzeniu przy stoliku. Tancerki z Północnej Izby Gospodarczej nie były też gorsze i odtańczyły taniec pow wow. Uczestnicy sobotniego balu w Koszalinie postarali się także o stroje i trzeba przyznać, że były one bardzo oryginalne, rodem z dzikiego zachodu. 

Relacja z balu zobaczą Państwo w  czwartkowym ( 16.04) serwisie informacyjnym "Echa Dnia", g. 17:15. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: