Rozbudowują szczecinecki plac koncertowy

  • KW
  • 2015-04-09 13:18:02
Rozbudowują szczecinecki plac koncertowy
  • Foto: TV Gawex

Od kilku dni na Osiedlu Zachód w Szczecinku trwają prace, mające na celu rozbudowę i powiększenie znajdującego się tam placu koncertowego.

Prace przy placu koncertowym realizowane są w ramach przygotowań do jednego z największych wydarzeń w historii Szczecinka. Mowa tu o wielkim koncercie wakacyjnym, który miałby wstępnie odbyć się w czwartym tygodniu lipca. Będzie to największe wydarzenie kulturalne w historii SAPIK-u, jak i w historii naszego miasta. Na tym koncercie zobaczymy największe polskie gwiazdy muzyki rozrywkowej - powiedział nam Kamil Klimek, dyrektor Samorządowej Agencji Promocji i Kultury.

Dlatego też koniecznością jest powiększenie placu koncertowego. Przy ulicy Kołobrzeskiej, od dwóch tygodni trwają intensywne prace ziemne. Jak powiedział nam Daniel Rak, zastępca Burmistrza Szczecinka obecnie trwa makroniwelacja na terenie nieogrodzonym i jest on przygotowywany pod usługi i gastronomię. Zostanie także przebudowane ogrodzenie. Dołożymy także dodatkowe projektory świetlne, aby odpowiednio oświetlić plac. Łączny koszt przeprowadzanych prac to ok. 70 tysięcy zł.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: