Konkurs na pyszne baby i przesłodkie mazurki

  • KW
  • 2015-04-01 13:18:51
Konkurs na pyszne baby i przesłodkie mazurki
  • Foto: TV Gawex

O godzinie 11:00 w internacie ZS im. Księcia Warcisława IV w Szczecinku odbyło się rozwiązanie konkursu na Najlepszą Babę i Mazurka Wielkanocnego. Dziś, w trakcie trwania finału konkursu można już było poczuć magię zbliżających się świąt.

Przepiękne mazurki i cudownie udekorowane babki to nie wszystkie atrakcje przygotowane przez uczestników konkursu na Najlepszą Babę i Mazurka Wielkanocnego 2015. Drugi raz odbył się także konkurs na najciekawiej udekorowany stół wielkanocny, czego efekty mogą Państwo podziwiać na naszych zdjęciach. Uczestnicy konkursu dali z siebie naprawdę wszystko, a wiele z ich pomysłów polecamy wykorzystać przy dekorowaniu własnych, świątecznych stołów.

Organizatorami tego corocznego już konkursu są Starosta Krzysztof Lis i Zespół Szkół Nr 2 im. Ks. Warcisława IV w Szczecinku. W kategorii baba wielkanocna zwyciężyła Martyna Żarska, a  w kategorii mazurek wielkanocny najlepszą okazała się być Martyna Pawlak.

Serdecznie gratulujemy kunsztu kulinarnego, a do obejrzenia relacji z konkursu zapraszamy już dzisiaj, 1 kwietnia do TV GAWEX.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: