To nie żart! Czeka nas Śnieżna Wielkanoc

  • Redakcja TV Gawex
  • 2015-03-31 19:11:23
To nie żart! Czeka nas Śnieżna Wielkanoc
  • Foto: TV Gawex

To nie żart! Prognoza na Wielkanoc nie napawa optymizmem. Na termometrach w nocy zobaczymy wartości na minusie, a w ciągu dnia będzie maksymalnie 7 st. C. Poza tym aura ma być ponura. Z nieba spadnie deszcz ze śniegiem, a miejscami nawet sam śnieg.

Nadchodząca Wielkanoc ma być bardzo NIEpogodna. Możemy spodziewać się opadów deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu, a termometry pokażą niskie wartości.

W nocy z piątku na sobotę w większości kraju powinna być pogodna. Poza tym będzie zimno. Termometry na Pomorzu pokaża jeden stopień mrozu. Powieje słabo, a chwilami - umiarkowanie. W Wielką Sobotę niebo przysłonią chmury. Spadnie z nich śnieg i deszcz ze śniegiem, dlatego wybierając się do kościoła ze święconką, zabierzcie czapki, szalki i parasole. Na szczęście mogą pojawić się lokalne przejaśnienia. Termometry tego dnia pokażą od 4 st na pomorzu do 7 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany,  północny.

W nocy z soboty na niedzielę na Pomorzu niebo powinno być pogodne, tu termometry pokażą -1 st. C.  W pozostałych częściach Polski jeszcze zimniej. Wiatr, słaby i umiarkowany, powieje z zachodu i północy.

Podczas Niedzieli Wielkanocnej, nie wszędzie będzie można liczyć na słońce - niebo w wielu miejscach przysłonią gęste chmury. W centrum Polski, spodziewane są opady śniegu. Na  północy i zachodzie popada deszcz ze śniegiem i deszcz. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z północnego zachodu. Na termometrach zobaczymy od 3 do 7 st. C.

W nocy z niedzieli na poniedziałek na południu oraz w centrum kraju powinno być pogodnie. Na północny możemy spodziewać się opadów śniegu. Na Nizinie Szczecińskiej  i Pomorzu zobaczymy na termometrach 0 st. C. Wiatr ma być słaby i umiarkowany. Powieje z północnego zachodu.

W Poniedziałek Wielkanocny z nieba spadnie śnieg i deszcz ze śniegiem. Jednak miejscami zza chmur może wyjrzeć również słońce. Termometry pokażą od 4 st. C na wschodzie Polski do 7 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni.

info: WCZK

 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: