Praca w Niemczech - nietypowa oferta nie tylko dla Panów

  • Redakcja TV Gawex
  • 2015-03-26 13:08:34
Praca w Niemczech - nietypowa oferta nie tylko dla Panów
  • Foto: TV Gawex

Jak podał portal Wirtualna Polska. Nietypowe ogłoszenie o pracę zamieszczono tuż za nasza zachodnią granicą. Jeden z tamtejszych serwisów społecznościowych chce zatrudnić "testera domów publicznych". O sprawie informuje także CNBC.

Kim powinna być taka osoba? Nie ma znaczenia płeć. Ważne jednak by posiadała wyższe wykształcenie. Preferowane kierunki studiów to hotelarstwo lub ukończona szkoła biznesu. Poza tym musi on lub ona mieć doświadczenie - co najmniej kilkuletnie - w wizytach w domach publicznych. Ważny jest też stan zdrowia.

Przy ocenie kandydatów liczyć będą się także zdolności komunikacyjne oraz umiejętność "czerpania radości z pracy wśród ludzi". Obowiązkowa jest znajomość języka niemieckiego, a inne języki będą dodatkowym atutem. Obowiązki? Zatrudniony ma odwiedzać berlińskie domy publiczne i je kontrolować pod kątem czystości oraz tego, czy kontakty z klientami odbywają się z użyciem prezerwatyw. Ogłoszeniodawca poinformował CNBC, że zgłosiło się już ponad 150 osób z kilku krajów. Nie wiadomo na razie jaką pensję otrzyma tester. Nie podano także, czy może on liczyć na jakikolwiek pakiet socjalny albo premię.

info Wirtualna Polska

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: