Wyłoniliśmy zwycięzcę konkursu kulinarnego!

  • KW
  • 2015-03-24 12:33:11
Wyłoniliśmy zwycięzcę konkursu kulinarnego!
  • Foto: Patrycja Markiewicz

Rozwiązaliśmy nasz kulinarny konkurs, zorganizowany wspólnie z uczniami i nauczycielami ZS nr 2 im. Ks. Warcisława IV.

Konkurs był bardzo prosty - wystarczyło ze strony internetowej www.gawex.pl/kuchnia wybrać przepis, zrealizować go, sfotografować i przesłać do nas z opisem dlaczego wybrałeś to, a nie inne danie. Główną nagrodą w konkursie była książka Jamiego Oliviera, gotującego na ekranie "Kuchnia+", o nazwie ''15 minut w kuchni".

Miło nam poinformować, że zwyciężyła Pani Patrycja Markiewicz, która wykonała przepis http://www.gawex.pl/kuchnia/przepis/30/Slodki-prezent-Krola-Francji. A dlaczego akurat ten przepis?

Wybrałam ten przepis, ponieważ crème brûlée to klasyka francuskiej kuchni, którą uwielbiam. Deser próbowałam już w klasycznej, waniliowej wersji, więc gdy zobaczyłam, że przepis zawiera ukochaną czekoladę od razu zabrałam się do pracy. Nie zawiodłam się! Crème brûlée wyszedł pyszny, aksamitny i intensywnie czekoladowy. Ten przepis na pewno zagości na stałe w mojej kuchni! 

Dziękujemy wszystkim za przesłane zgłoszenia, natomiast Pani Patrycji serdecznie gratulujemy! Zapraszamy po odbiór nagrody do Biura Obsługi Klienta GAWEX MEDIA, ul. Bohaterów Warszawy 1 w Szczecinku. Zdjęcie prezentuje zwycięski deser, wykonany przez Panią Patrycję. 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: