Badmintoniści z Gwdy Wielkiej na Międzynarodowym Turnieju

  • KW
  • 2015-03-23 12:36:09
Badmintoniści z Gwdy Wielkiej na Międzynarodowym Turnieju
  • Foto: Alik

W dniach 21/22 marca 2015 w Lubniewicach odbył się Międzynarodowy Turniej Badmintona. Nie zabrakło tam reprezentacji UKS Gwda Wielka.

Zawody rozgrywano w 8 konkurencjach, a na starcie stanęło 90 zawodników i zawodniczek z takich między innymi miast jak Berlin, Wrocław, Szczecin, Poznań, Toruń, Zielona Góra, Sianów i wiele innych, oczywiście nie zabrakło też zawodników z Gwdy Wielkiej. Turniej był rozgrywany w kategorii dla dorosłych, niemniej jednak nasza reprezentacja składała się z samych juniorów, jednego młodzika i jednego seniora.

Największy sukces odniósł dla naszego klubu 11-letni Kacper Kurek, który startując z zawodnikami dużo starszymi od siebie zajął drugie miejsce w kategorii C zdobywając uznanie zgromadzonej publiczności i licznych zawodników. Nasi juniorzy pojechali po nowe doświadczenia i sprawdzian swoich umiejętności w konfrontacji z seniorami tej dyscypliny sportu.

Podsumowując nasz udział w tym turnieju jesteśmy bardzo zadowoleni z postępu naszych podopiecznych, którzy wykazali dużego ducha walki rozgrywając zaciekłe pojedynki ze starszymi od siebie zawodnikami. Poziom turnieju był bardzo wysoki i świetnie zorganizowany poprzez gospodarza tej imprezy, Roberta Aleksandrowicza.

info: Alik Buczacki

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: