Skontrolowali trzeźwość mieszkańców i pokazali, jak nauczyć się sztuki latania nad parkiem

  • KW
  • 2015-03-21 13:53:40
Skontrolowali trzeźwość mieszkańców i pokazali, jak nauczyć się sztuki latania nad parkiem
  • Foto: TV Gawex

Tak jak wcześniej zapowiadali radni szczecineckiej opozycji, w sobotę, 21 marca odbył się happening w Parku Miejskim wyśmiewający zapiski nowego regulaminu.

Regulamin, który został przyjęty na ostatniej sesji Rady Miasta wzbudził ogromne poruszenie wśród mieszkańców i radnych opozycji. Pisaliśmy o tym tutaj. W związku z tym, radni Ruchu Obywatelskiego Razem dla Szczecinka postanowili pokazać mieszkańcom, jak straż miejska i policja będą mogli egzekwować zapisy nowego regulaminu Parku Miejskiego w Szczecinku, a także zaprezentowali przykładowe sposoby na powrót do domu, gdy wypije się piwo w lokalu znajdującym się w Parku Miejskim.

Radni posługiwali się kartonowymi alkomatami i sugerowali, że jeśli urządzenie wykaże stan nietrzeźwości u mieszkańców, będą musieli oni nauczyć się latać, niczym Superman, aby wydostać się z parku i nie złamać regulaminu. W tym celu zabrali ze sobą chłopca ubranego w strój tego właśnie bajkowego bohatera.

Relacja z dzisiejszego wydarzenia już w poniedziałek, 23 marca w serwisie informacyjnym ''Echa Dnia'', g. 17:15.

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (4)

xx 2015-03-21 21:30

Dziś przy okazji proponowali oddanie podpisu za likwidacja SM , a na mieście już placą po 10zł za głos. Jeszcze troch to bedą płacić za stołki na wyższym szczeblu

telewidz 2015-03-22 07:28

jak się nie ma władzy to pozostały heppeningi

czytelnik 2015-03-22 10:07

Widać jak wydawane są nasze pieniądze.Z jednej strony debilne uchwały. Z drugiej opozycja która nie ma siły przebicia i pokazuje jaki nisko trzeba upaść aby pokazać iż Ci pierwsi nie mają racji. Po co ta cała szopka. Interpretacja przepisów.

martens 2015-03-22 16:23

Pomówienie. Nikt nikomu nie płaci. Trolu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: