Prezydent Bronisław Komorowski na Pomorzu

  • KW
  • 2015-03-18 10:52:05
Prezydent Bronisław Komorowski na Pomorzu
  • Foto: TV Gawex

Wczoraj, 17 marca odbyła się wizyta Prezydenta Bronisława Komorowskiego na Pomorzu w ramach kampanii wyborczej. Prezydent odwiedził Koszalin i Kołobrzeg.

Wizyta Bronisława Komorowskiego rozpoczęła się około godziny 9:00 w Kołobrzegu. Tam, wziął on udział w uroczystościach związanych z 70. rocznicą walk o Kołobrzeg. Najpierw Prezydent złożył wieniec pod Pomnikiem Chwały, następnie wziął udział we mszy świętej, która odbyła się w kołobrzeskiej bazylice i na Placu Ratuszowym wystąpił przed zgromadzonymi.

O godz. 13 już w Koszalinie, Prezydent wziął udział w uroczystej sesji Rady Miasta, która była poświęcona 25-leciu samorządu terytorialnego w Polsce. Sesję zwołana została w Filharmonii Koszalińskiej, a poprzedził ją panel samorządowy. Spotkanie z mieszkańcami na Rynku Staromiejskim odbyło się o godzinie 15. Tam spotkali się zarówno zwolennicy i przeciwnicy Bronisława Komorowskiego. W tle usłyszeć mogliśmy między innymi ''do domu'' bądź ''wejdź na krzesło'', "szogun". Transparenty, przygotowane na tą okazję zawierały napisy ''Precz z komóną'', ''Bronek obudź się''. Jednak Bronisław Komorowski na te wszystkie akty nieprzyjaźni odpowiedział przeżyłem wiele i nie tacy mnie straszyli i nie z takimi wygrałem, więc wygramy i tym razem!.

 Relacja ze spotkania z Prezydentem Komorowskim już dzisiaj, 18 marca na naszej antenie. Godzina 17:15 zapraszamy!

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (1)

Krystian 2015-03-18 18:04

ludzie sa nienormalni wszędzie buczenie,opluwanie, hejty nawet prezydenta nie uszanują

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: