Ogólnopolska stacja telewizyjna znowu odwiedzi Szczecinek

  • KW
  • 2015-03-17 14:12:37
Ogólnopolska stacja telewizyjna znowu  odwiedzi  Szczecinek
  • Foto: TV Gawex

Już jutro, 18 marca na temat regulaminu Parku Miejskiego w Szczecinku, w ogólnopolskich mediach wypowiedzą się szczecineccy radni.

Jak się okazuje, Szczecinek kolejny raz pojawi się w ogólnopolskich mediach. Wszystko za sprawą przyjętego na wczorajszej sesji przez szczecineckich  radnych regulaminu Parku Miejskiego, który zabrania przebywania w nim osób nietrzeźwych. Pisaliśmy o tym tutaj. Jak powiedział nam Tomasz Czuk - rzecznik  miejskiego ratusza jutro, 18 marca w Szczecinku pojawi się ekipa TVN24, która porozmawia z dwoma radnymi:  Marcinem Bedką - przedstawicielem opozycji oraz Jerzym Kanią z PO. O przebiegu tej wizyty i o rozmowie będziemy Państwa informować na bieżąco. 

Komentarze (27)

patric 2015-03-17 15:15

chcieliście PO w Szczecinku to macie ich "mądre" wymysły. Niedługo to pozamykają nas w domu.

Olaf 2015-03-17 15:21

Nie dziwota, że przyjeżdżają - tylko się uczyć od naszych zaradnych radnych....W Zamku, czy w Piano Barze sprzedadzą ci piwko, a jak już z niego wyjdziesz - ukarają Cię mandatem. Perpetum Mobile samorządowego bizesu

Aldona 2015-03-17 15:25

My w Szczecinku - nie potrzebujemy działu promocji miasta - Nam wystarczy Straż Miejska. Nie rozwiązujmy jej.

anonim 2015-03-17 16:15

Niech zajrzą do ZGM może się wezmą za robotę nieroby.

Janek 2015-03-17 16:32

" Nam wystarczy Straż Miejska " A co ma Staż Miejska do tego? Wszystko co nie tak to na Straż M.

Oliver 2015-03-17 16:56

Gadacie jakieś głupoty a g***o wiecie....

Witold 2015-03-17 17:32

Zgoda to nie wina Straży Miejskiej - im to dopiero się zacznie jak uchwała wejdzie w życie, będą latać w piątki i soboty po parku i kazać ludziom dmuchać w alkomat. Ale ktoś im uchwalił taki zapis. Kto nasi Radni!

ja 2015-03-17 17:35

Jestem za całkowita prohibicją ( w parku ma się rozumieć) Nie powinno się spożywać alkoholu.

Zachwycona 2015-03-17 18:24

Pan K**** - zatwardziały katolik, który uzasadni wszystko :D Powie, że park jest miejscem spacerów katolickich rodzin, które wychodzą z kościółka i nie chcą kalać swoich przeczystych duszyczek towarzystwem lewicowych grzeszników, którzy zamiast siedzieć w kościele wypili jedno piwo :D

dorka89 2015-03-17 19:41

To teraz zamknąć Garage i Piano Bar albo nauczyć się latać..........

wiola 2015-03-17 19:45

No, właśnie...nie pić i nie dyskutować..;)

widoq56 2015-03-17 19:46

No, właśnie...wprowadzić prohibicję na terenie CAŁEGO miasta i będzie spokój!

Ano 2015-03-17 19:55

Jedno zasadnicze pytanie.. czy nasi radni spożywają czasem alkohol

Anonim89 2015-03-17 19:56

Jedno zasadnicze pytanie.. czy nasi radni wraz z PO chcą zakmniecia wszystkich obywateli miasta w domach ? Bo to do tego chyba zmierza. Wiec proponuje w ogóle zakaz sprzedaży alkoholu na terenie miasta i w pobliżu ? Za to będziemy wyjeżdżać do Niemiec i UE nie tylko po zarobki ale i aby się napić spokojnie piwa ? Coraz bardziej się PanOm oraz Panią w głowach się przewraca.

ja 2015-03-17 20:06

w Szczecinku nie ma teatru, nie ma filharmonii, ale jest Rada Miasta i stara się jak może, żeby dostarczyć nam rozrywki. Doceńcie to!!!!

wonski2727 2015-03-17 20:29

Współczuję ludziom mieszkającym w tym mieście, że mają taką władzę, dzięki której po raz kolejny reszta Polski będzie sobie kpić z tego co się tam wyprawia...heh

były mieszkaniec Szczecinka w de. 2015-03-17 20:53

Jak wyżej wspomniano... Nie długo dojdzie do tego ze naprawdę by napić się piwa to będzie trzeba przekroczyć granice do niemiec by w spokoju napić się piwa. Dlaczego w Niemczech piwo można pić tam gdzie się stoi? Bo piwo jest napojem normalnym zawierające trochę alkoholu. Piwo tu nawet ma swoje święto. I jakoś tu nikomu to nie przeszkadza, czy pije piwo w knajpie, na ulicy czy dworcu... Nic dziwnego że sam Tusk uciekł z tego kraju. A ja kiedy czytam takie rzeczy o Polsce to tym bardziej nie myślę o powrocie i tu nie chodzi tylko o to piwo ale o samokształt to co dzieje się w Polsce. Może w Niemczech pilnuje się prawo ale nikt człowiekowi tu nie zabiera swobody... W tym kraju politycy biorą pieniądze za wymyślanie głupot, taki siedzi w fotelu wygodnie i gdzieś ma opinie społeczeństwa tylko się liczy by on spokojnie przeszedł przez park. Brak mi już słów o tym kraju a o powrocie to nie ma mowy...

gość 2015-03-17 21:06

Pan Bedka chce by nie wpuszczac ludzi po spozyciu alkoholu do parku!!! No tak chce zlikwidować straz...i beda same zakazy by byl porzadek.. haha paradoksalne

kazimierz 2015-03-17 21:23

Regulaminy parków miejskich Biała Rawsko Łódź Brzeg itp itd ZAKAZ WNOSZENIA ,SPOŻYWANIA I BĘDĄC POD WPŁYWEM ŚRODKÓW ODURZAJĄCYCH LUB ALKOHOLU PAN BEDKA ZAWSZE NA NIE - RAZEM Z ŻULAMI BRAWO OPOZYCJA

olo 2015-03-17 21:36

wszystko dlatego ze to opozycja chciała wykreslenie tego pkt z regulaminu parku a jak mozna przyznac racje opozycji ?? dorosli ludzie a zachowwuja sie jak dzieci nawet kosztem pośmiewiska w ogólnopolskiej tv Podobna sytuacja była jak wprowadzano darmowe bilety dla seniorów opozycja miała swój wniosek może i z błędem ale tyrzeba było poczekac jak skoryguja wniosek i do przepchnąc Alee nie seniorzy nie moga czekac trzeba było szybko wystawić swój wniosek i ludzie będa nas chwalić OBŁUDA i nic wiecej

Śmiech 2015-03-17 21:55

Miasto turystyczne? Raczej miasto emeryta!!!

kazimierz 2015-03-17 22:01

BEZ ZAPISU W REGULAMINIE POLICJA I STRAŻ MIEJSKA SĄ NA STRACONEJ POZYCJI KAŻDY ŻUL I CHULIGAN POWIE -A CO WOLNO MI TO JEST "WOLNOŚĆ" A SZCZEGÓLNIE CHŁOPCY O DZIECIĘCIJ TWARZY

KOMUNO WRÓĆ 2015-03-17 22:35

Widzę że Szczecinek robi się miastem emerytów kościołów i banków. Tak chcą zatrzymać młodych w mieście. Nie dziwie się że młodzi uciekają za granicę. Szczecinek robi się patologicznym miastem i radnym w d... się przewraca ;-/

stefan 2015-03-18 06:53

Radni uchwalili - zdanie nieprawdziwe. Radni PO uchwalili - zdanie prawdziwe.

ssss 2015-03-18 09:51

PO to złodzieje i oszuści !!!!!

Mariusz 2015-03-18 16:56

Haha, i jak tu nie kochac tego miasta, wladza krajowa to De....le, a wladza szczecinecka chce byc leszcze "lepsza"