Konkurs na Najlepszą Babę i Mazurka Wielkanocnego 2015

  • KW
  • 2015-03-13 10:41:16
Konkurs na Najlepszą Babę i Mazurka Wielkanocnego 2015
  • Foto: www.milionkobiet.pl

Coroczny Konkurs na Najlepszą Babę i Mazurka Wielkanocnego o nagrodę Krzysztofa Lisa stał się naszą małą Wielkanocną tradycją. Starosta Krzysztof Lis i Zespół Szkół Nr 2 im. Ks. Warcisława IV w Szczecinku zapraszają mieszkańców powiatu szczecineckiego do udziału w IV edycji naszej słodkiej zabawy.

Konkurs ma charakter otwarty i może w nim wziąć udział każdy miłośnik wypieków. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody! Swoje propozycje przedstawi Zespół Szkół Nr 2 im. Ks. Warcisława IV w Szczecinku. Finał Konkursu odbędzie się 1 kwietnia 2015 r. o godz. 11:00 w sali konferencyjnej Internatu Zespołu Szkół Nr im. Ks. Warcisława IV przy ul.1-go Maja 19. Walory smakowe i wizualne, ocenią profesjonaliści i smakosze z komisji konkursowej. 

W trakcie uroczystego finału będzie można także obejrzeć przygotowane na tę uroczystość przykładowe nakrycia stołów wielkanocnych oraz skosztować nie tylko wypieków konkursowych, ale także tych, przygotowanych specjalnie na ten dzień przez najlepszych uczniów szkoły. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. 

Chętnych prosimy o zgłaszanie się osobiście do sekretariatu szkoły ZS Nr 2, telefonicznie 94 37 402 46 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: zs2warcislaw@wp.pl do 31.03.2015 do godz. 10.00.

źródło: Starostwo Powiatowe Szczecinek

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: