Oficjalne wyniki wyborów do Rad Osiedli w Szczecinku

  • KW
  • 2015-03-09 10:08:07
Oficjalne wyniki wyborów do Rad Osiedli w Szczecinku
  • Foto: TV Gawex

Znamy już oficjalne wyniki wyborów do rad osiedlowych, które odbyły się 8 marca 2015 w Szczecinku.

INFORMACJA BURMISTRZA MIASTA SZCZECINEK o składach osobowych rad osiedli wybranych w dniu 08.03.2015r.

Rada Osiedla (Nr 1) Zachód I:

1. Bizukowicz Dominika Urszula, 2. Dalidowicz Rafał, 3. Drozd Marek, 4. Korecka Agnieszka, 5. Kosakowska Dorota Maria, 6. Kosakowski Andrzej, 7. Krakowiak Katarzyna Elżbieta, 8. Liniewska Anna Elżbieta, 9. Matemisz Jarosław Piotr, 10. Matemisz Karolina Joanna, 11. Pazoła Ryszard, 12. Przybyłka Piotr, 13. Tuziak-Wytrzyszczak Magdalena, 14. Wachowiak Anna Stefania, 15. Wachowiak Bożena Kazimiera.

Rada Osiedla (Nr 3) Koszalińska-Kołobrzeska:

1. Bartosik Bogusława, 2. Bąkowicz Maria Barbara, 3. Bordoszewski Grzegorz, 4. Brambor Sylwia Urszula, 5. Czykun Anna, 6. Drab Patrycja Olga, 7. Kaszewski Mariusz, 8. Kazimierowicz Halina Elżbieta, 9. Kaźmierska Ilona Hanna, 10. Markiewicz Jacek, 11. Popławski Adam, 12. Sawicki Janusz, 13. Siubdzia Dariusz Jan, 14. Zawada Ryszard, 15. Zielińska Anna.

Rada Osiedla (Nr 6) Słowiańska-Łódzka:

1. Babińska-Siek Anna, 2. Bejda Ewa Jolanta, 3. Błaszczyński Kazimierz, 4. Duda Magdalena, 5. Kieda Alicja, 6. Kodź Tomasz, 7. Kręciejewska-Swiokła Wanda, 8. Laszuk Ewa Janina, 9. Liniewicz Artur, 10. Ludka Damian, 11. Marciniak Lucyna, 12. Nowik Jerzy, 13. Pieńkos Lidia Magdalena, 14. Stećków Joanna Agnieszka, 15. Szafraniec Bartosz.

Rada Osiedla (Nr 11) Pilska-Raciborki):

1. Chabros Anna Emilia, 2. Gąsior Wioletta, 3. Gocałek Józef, 4. Jańczak Krzysztof, 5. Jonczyk Beata, 6. Kalisz Zbigniew, 7. Kozłowski Robert, 8. Lis Zbigniew Mieczysław, 9. Macewicz Elżbieta, 10. Małgorzewicz Monika Magda, 11. Radoła Marian Jan, 12. Sitkiewicz Aleksander, 13. Sitkiewicz Anna, 14. Woźniak Edward Szczepan, 15. Zielińska Leokadia.

Rada Osiedla (Nr 12) Trzesieka:

1. Aniołowski Jakub, 2. Brzegowy Joanna Magdalena, 3. Charmuszko Adam, 4. Chyl Marcin Henryk, 5. Figiel Grzegorz Piotr, 6. Filipowicz Daniel, 7. Hatała Zofia Elżbieta, 8. Kręzlewski Krzysztof, 9. Kwiatkowski Łukasz Maciej, 10. Litorowicz Wojciech Robert, 11. Popiel Jerzy Stanisław, 12. Przybyłka Piotr, 13. Rak Renata Urszula, 14. Tomaka-Wacławski Piotr Daniel, 15. Wronowski Rafał Andrzej.

źródło: www.szczecinek.pl

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: