Dzień Kobiet - wszystkiego najlepszego dla naszych Pań

  • Redakcja TV Gawex
  • 2015-03-08 11:18:02
Dzień Kobiet - wszystkiego najlepszego dla naszych Pań
  • Foto: źródło: kwiatowo.pl

Z okazji dzisiejszego Święta Kobiet - życzymy wszystkim Paniom odwagi, miłości, siły, mądrości życiowej oraz kobiecego wdzięku na każdy dzień życia.

Przyjrzeliśmy się też w jaki sposób Panowie i  Panie świętują swoje święto. 63% Polek i Polaków lubi święto przypadające 8 marca i zamierza je uczcić. Czy niespodzianki szykowane przez mężczyzn będą zgodne z oczekiwaniami ich ukochanych kobiet?

Aż 60% panów zamierza w Dniu Kobiet obdarować partnerkę kwiatami, z kolei 10% zaplanowało romantyczną kolację przy świecach – mówi serwisowi infoWire.pl Przemysław Kasza z Provident Polska. „Pomysły te bardzo przypadną do gustu paniom, gdyż ponad połowa z nich spodziewa się właśnie życzeń i bukietów, natomiast 10% liczy na spędzenie czasu przy uroczystym posiłku, tylko we dwoje” – dodaje.

Badania wykazały dużą zgodność żeńskich i męskich pomysłów na uczczenie 8 marca. Jedyną różnicą były oczekiwania dotyczące uśmiechów – liczy na nie ok. 30% pań, a obdarowanych zostanie tylko 17%.

Nowością jest świętowanie w damskim gronie. Aż 10% kobiet zdecyduje się na tzw. babski wieczór i uda się na spotkanie z przyjaciółkami. Takie deklaracje padały jednak tylko ze strony młodych uczestniczek ankiety (do 39 roku życia).

17% kobiet potraktuje 8 marca jak zwykły dzień i nie będzie obchodzić go wyjątkowo. Główną przyczyną jest brak mężczyzny, z którym można by spędzić wolny czas. Dlatego warto docenić w tym dniu wszystkie Polki, a nie tylko te najbliższe. Bo obchodzenie ich święta jest bardzo pozytywnym zjawiskiem. Choć warto pamiętać, że o panie należy dbać zawsze, a nie tylko w Dniu Kobiet.

 źródło: Info.wire

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: