Kobieta potrącona na pasach. Została przetransportowana helikopterem do szpitala

  • KW
  • 2015-03-06 12:19:14
Kobieta potrącona na pasach. Została przetransportowana helikopterem do szpitala
  • Foto: TV Gawex

Dziś, 6 marca około godziny 11:30 w Złocieńcu doszło do potrącenia kobiety, która przechodziła przez przejście dla pieszych i prowadziła rower.

Jak się dowiedzieliśmy, dziś około godziny 11:30 policja otrzymała zgłoszenie o potrąceniu pieszej w Złocieńcu na ulicy 5 Marca. Po dotarciu na miejsce zdarzenia, okazało się, że 68-letnia kobieta przechodziła przez jezdnię na pasach, prowadząc rower i została potrącona przez mężczyznę, kierowcę samochodu marki Mercedes Vito. Policyjne badanie kierowcy wykazało, że był on trzeźwy. 

Aktualnie na miejscu zdarzenia pracują policjanci. W tym miejscu droga jest nie przejezdna. Pani Agnieszka Waszczyk, rzecznik prasowa KPP Drawsko Pomorskie poinformowała nas, że kobieta została przetransportowana do jednego ze szczecińskich szpitali z podejrzeniem urazu kończyn dolnych. 

Przyczyny zdarzenia ustali drawska policja. 

Komentarze (23)

Agusia 2015-03-06 16:23

Znam ta kobiete jak i znam kierowce auta...Nieszczescia chodza parami...

2015-03-06 18:12

TRAGEDIA

kuba 2015-03-06 18:15

A ja widziałem do uderzenie jechał chamulce włączył 5 metrów przed nią to co się dziwić.Jechałem zaraz za nimi. Widziałem uderzenie.Powiem jedno cud że nie zgineła na miejscu...

Wioleta 2015-03-06 19:49

Wyrazy współczucia dla kierowcy i rowerzystki. Oboje mają przekochane.

Bastian 2015-03-06 20:13

Widać, że tu nikt nie umie jeździć współczuje tej kobiety bo też zostałem potrącony przez samochód a to nie miłe uczucie :(

mysia 2015-03-07 00:26

To moja ciocia walczy o życie mam nadzieję że przeżyje A osobę która potrąciła to nam nadzieję że odpowie za to co zrobił

2015-03-07 00:28

To moja KOCHANA CIOCIA walczy o życie w szpitalu mam nadzieję że przeżyje A kierowca co potrącił odpowie za to

Andzia 2015-03-07 13:10

Co to ma być! Ludzie teraz w tych czasach nie umią jeździć! Ale kierowca za to odpowie w sądzie! !!

Kierowca 2015-03-07 19:25

Coś jeszcze macie do powiedzenia na mój temat? Proszę bardzo...

Gosia 2015-03-08 08:54

Wiadomo co z ta kobieta ??

pelikan 2015-03-08 11:27

czyja wina??? z tego co widzialem jak ta kobieta jezdzi po zlociencu to umiejetnosci nie byly za duze

pelikan 2015-03-08 11:29

czyja wina???

sergiej 2015-03-08 11:35

współczucia dla potrąconej, ale nie obwiniajcie kierowcy bo jak wszystkim wiadomo to piesi chodzą jak św. krowy "bo im wolno"

pelikan 2015-03-08 11:43

czyja wina??

jd dyzio 2015-03-09 00:08

NIE OBWINIAJCIE KIEROWCY!!! NA PIERWSZY RZUT OKA - MOŻE TAK, ALE NIE WIECIE I NIE ZNACIE SZCZEGÓŁÓW. PRAWDA JEST TAKA, ŻE PIESI I ROWERZYŚCI (zwłaszcza rowerzyści) CZUJĄ SIĘ JAKBY BYLI SAMI NA JEZDNI. NIEDAWNO POTRĄCIŁBYM W SZCZECINKU "DZIADKA", KTÓRY W OSTATNIEJ CHWILI POSTANOWIŁ "OMINĄĆ" DZIURĘ W JEZDNI..... TAKA MOJA JAK I JEGO WINA... ALE DZIADZIUŚ MIAŁ CHYBA Z 75 LAT, WIĘC NAWET PRZY 50 KM/H GDYBYM GO POTRĄCIŁ ...... RÓŻNIE MOGŁOBY BYĆ... A PANI ŻYCZĘ SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA!!!!!

Marta 2015-03-10 10:28

a co byś chciał usłyszeć kierowco ?!

panienka 2015-03-10 13:45

Ale ja sama widziałam jak te samochody jada akurat ul 5 marca ze prawie setka jada i jest strach przechodzić ta ulica i ciekawe kto im dal prawo jazdy

dla kierowcy 2015-03-12 00:51

KARMA WRACA!!!!

do kierowcy 2015-03-12 01:04

Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy!!! Ktoś powinien się tu zastanowić ile krzywdy wyrządził innym!!!Mam tylko nadzieję że pani Marysia przeżyje!!!!!!

mysia 2015-03-16 00:39

Dla kierowcy TAK MAM coś do powiedzenia nie wstyd ci ??? Jak się z tym czujesz ? MAM NADZIEJĘ ŻE ODPOWIESZ ZA WSZYTKO I ZOSTANIESZ ZA TO OSADZONY to moja KOCHANA CIOCIA WALCZY O ŻYCIE PRZEZ CIEBIE A TY CO ?? CO TERAZ MYŚLISZ ? SPRAWIEDLIWOŚCI STANIE SIĘ ZA DOŚĆ !!!!TYLE

Agusia 2015-03-27 09:59

Droga "Mysiu" powiedz proszę w jakim stanie jest Marysia? jestem jej dobra kolezanka mam do niej ogromny szacunek i zaufanie.. poza tym dobrze jezdzila rowerem i kierowca za to zostanie pewnie ukarany. Daj znac czy stan Marysi się poprawia?

mysia 2015-04-03 11:07

do agusi stan jest dalej ciężki. 2 operacje dużo by pisać wolałabym na priv pisać