Mama z synem po raz pierwszy w kinie

  • KW
  • 2015-03-06 10:14:05
Mama z synem po raz pierwszy w kinie
  • Foto: TV Gawex

Udało nam się porozmawiać z Panią Anią i jej synem Wiktorem, którzy w czwartkowe popołudnie wybrali się do szczecineckiego kina. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że zarówno matka, jak i syn w seansie filmowym uczestniczyli pierwszy raz w życiu.

Byliśmy wczoraj (5 marca) świadkami wydarzenia, które mogłoby wydawać się niemożliwe, a jednak.  Jak powiedziała nam Pani Ania, pochodząca z Wierzchowa, rodzice pracowali ciężko, nie było ich stać, aby szóstkę dzieci wysłać razem do kina lub na jakąkolwiek wycieczkę. Syn Wiktor także dotychczas nie był w kinie, jak nas poinformował udało mu się być tylko w teatrze. 

Wczorajsza wyprawa do kina matki i syna odbyła się dzięki akcji "Szlachetna Paczka". W grudniu Pani Ania otrzymała pomoc, w postaci paczki, którą przygotowywała dla niej Samorządowa Agencja Promocji i Kultury. I właśnie paczka ta zawierała karnet do kina, do którego wczoraj udał się Wiktor wraz ze swoją mamą. Pierwszy film w życiu, który obejrzeli w kinie to "Pingwiny z Madagaskaru" w technologii 3D. Przed seansem, pracownicy kina Wolność pokazali swoim gościom, jak wygląda serce kina, czyli miejsce, gdzie filmy są wyświetlane cyfrowym projektorem. 

Dziś w ''Echach Dnia'' zobaczycie Państwo relację z tego wydarzenia. Zapraszamy, 06.03.2015, g. 17:15. 

Mama z synem po raz pierwszy w kinie

Komentarze (5)

imię lub nick 2015-03-06 16:56

Chłopak pewnie więcej o życiu wie, niż większość filmowych "pacynek". Moim zdaniem wiele nie stracił nie chodząc do kina, życie jest ciekawsze. Trzymaj się chłopie i nie chwal się obejrzeniem pingwinów ...

monika 2015-03-06 20:11

Fajna informacja - miłej zabawy życzę

Piermarlin 2015-03-06 20:15

"moim zdaniem wiele nie stracił chodząc do kina" a skąd to wiesz ? Dla niego do bardzo dużo bo pierwszy raz poszedł do kina i to ze swoją mamą. Po tym seansie sam może odpowiedzieć na twoje pytanie bo widział i wie.

justa377 2015-03-08 04:47

witam Wiktor może pierwszy raz poszedł do kina ale z matką a tak pozatym to wiktorek nie był pierwszy raz w kinie nie bywł czesto ale bywał

super 2015-03-12 14:14

No, to super wydarzenie dla dzieciaka i dla matki

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: