Wielkie muzyczne emocje - zespół HEY zagrał w Szczecinku

  • Redakcja TV Gawex
  • 2015-02-28 17:41:54
Wielkie muzyczne emocje - zespół HEY zagrał w Szczecinku
  • Foto: TV Gawex

27 lutego w piątkowy wieczór, w Szczecinku zagrał swój koncert zespół HEY, legenda polskiego rocka. Ci którym udało się zdobyć bilet, na długo nie zapomną tego wspaniałego wieczoru.

O tym koncercie było głośno, zanim jeszcze został zagrany. Jeden z najbardziej znanych rockowych zespołów  w Polsce, miała zagrać na stosunkowo niewielkiej scenie kina Wolność w Szczecinku.  Bilety  na ten koncert, rozeszły się  w 20 minut od rozpoczęcia sprzedaży. Piątkowy koncert potwierdził jedynie, że mieszkańcy Szczecinka uwielbiają Kasię Nosowską, zespół HEY i doskonale znają ich przeboje. 

Wokalistka swobodnie przywitała się z publicznością, tłumacząc swoją "małą obsuwę", czasową oczywiście, źle wyliczonym czasem dojazdu. Tłumaczyła, że muzycy gnali na złamanie karku, aby zdążyć na koncert. Ale  z pewnością warto było czekać. Publiczność usłyszała  dobrze znane utwory, takie jak:  "Kto tam, kto jest w środku "; "Zazdrość"; „Umieraj stąd”;  „Mówię” , a także „Cisza, ja i czas”.  Wspaniałe wykonanie, tych jakże znanych i lubianych utworów, nie pozwoliło  publiczności zbyt długo usiedzieć na swoich miejscach.  Wiele osób śmiało ruszyło  pod scenę, a inni stalli na swoich miejscach. Tej muzyki, tego brzmienia nie da się słuchać jak w filharmonii, na siedząco - powiedział nam jeden z  uczestników koncertu. Znane przeboje, najwyższej klasy zespół, dobra akustyka, wspaniałe brzmienie i światła - to wszystko sprawiło, że ten koncert na długo zapisze się  w pamięci szczecineckiej publiczności. Jedyne czego można żałować, to zbyt mała ilość miejsc na koncert. Już wiadomo, że w Szczecinku znalazło by się jeszcze wielu kolejnych chętnych, na taki wspaniały muzyczny kąsek.

Relację z koncertu zobaczą Państwo w programie lokalnym TV Gawex zapraszamy.

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (1)

ola 2015-02-28 18:39

Nie bylo moja i twoja nadzieja :-)

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: