Umowa podpisana. Powstał kolejny w regionie Rodzinny Dom Dziecka

  • KW
  • 2015-02-25 12:37:50
Umowa podpisana. Powstał kolejny w regionie Rodzinny Dom Dziecka
  • Foto: TV Gawex

25 lutego, w Starostwie Powiatowym w Szczecinku Państwo Janina i Andrzej Urbaniak z miejscowości Przeradz podpisali umowę, dzięki której będą mogli stworzyć Rodzinny Dom Dziecka dla ośmiorga dzieci.

Jak powiedział Starosta Szczecinecki Krzysztof Lis, Starostwo stara się przechodzić z pieczy placówek opiekuńczo-wychowawczych na rzecz Rodzinnych Domów Dziecka. Uważamy, że to jest lepsze rozwiązanie jeżeli chodzi o to, co dziecko otrzymuje. Nie jest ono jednym z wychowanków, tylko jest dzieckiem w Rodzinnym Domu Dziecka - powiedział Krzysztof Lis przed podpisaniem dzisiejszej umowy. I to właśnie dziś, Państwo Urbaniak podpisali umowę, dzięki której będą mogli do swojego domu przyjąć ośmioro dzieci. Dotychczas Państwo Urbaniak tworzyli rodzinę zastępczą dla czworga dzieci. Będzie u nas weselej, będzie więcej dzieci. Teraz jest już bardzo wesoło i bardzo się cieszymy z podpisania umowy i z tego, że będziemy mogli pomagać - powiedziała nam Pani Janina Urbaniak. 

Cieszę się ogromnie z tego, że będziecie Państwo kolejnym Rodzinnym Domem Dziecka. Słyszałem same pozytywne opinie o Państwu, więc tym bardziej jest mi przyjemniej, że możemy ten kontrakt, który będzie obowiązywał od 1 marca, z Państwem podpisać - dodał na zakończenie Starosta Krzysztof Lis. 

Umowa podpisana. Powstał kolejny w regionie Rodzinny Dom Dziecka

Komentarze (1)

nieznany 2015-02-27 08:01

gdzie oni ta opinie zbierali. Jak mozna szybko sie zmienić

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: