Nagrody dla Połczyna-Zdroju wręczone

  • KW
  • 2015-02-23 14:41:36
Nagrody dla Połczyna-Zdroju wręczone
  • Foto: TV Gawex

W poniedziałek, burmistrz Połczyna-Zdroju odebrała nagrodę, którą miasto wygrało pokonując ponad 220 konkurentów z całej Polski w ramach VI edycji akcji "Świeć się z Energą". Nagroda główna za zwycięstwo w plebiscycie na najpiękniejsze miejskie iluminacje świąteczne to energooszczędny sprzęt AGD, który trafi do potrzebujących.

23 lutego br. w Miejsko Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Połczynie-Zdroju odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzcy plebiscytu miast "Świeć się z Energą". Nagroda za najładniej oświetloną miejscowość w Polsce, w postaci energooszczędnego sprzętu AGD o wartości 10tys. złotych zostanie przekazana najbardziej potrzebującym. Sprzęty te znajdą swoje miejsce w Przedszkolu Samorządowym nr 1 im. Kubusia Puchatka, Publicznym Przedszkolu Sióstr Salezjanek oraz Środowiskowym Domu Samopomocy "Radość". Ich podopieczni będą mogli korzystać z takich urządzeń jak lodówka, pralka, zmywarka, odkurzacz czy mikrofalówka. Na ręce Pani Burmistrz, Barbary Nowak, został wręczony także symboliczny dyplom i gratulacje. 

Jesteśmy bardzo dumni, że nasze miasto zdobyło aż 35.900 głosów! Połczynianie są wyjątkowi, bo potrafią solidnie zmobilizować się i intensywnie wspierać swoje miasto w rywalizacji. W tym współzawodnictwie nie chodzi tylko o tytuł, ale przede wszystkim o nagrodę charytatywną i dzielenie się z potrzebującymi - powiedziała Barbara Nowak, burmistrz Połczyna-Zdroju.   

W walce o zwycięstwo Połczyn pokonał ponad 220 miast, w tym Gdynię, Radom, czy Bielsko-Białą - zeszłorocznego zwycięzcę plebiscytu. 

Relację z wręczenia nagród zobaczycie Państwo już jutro, 24 lutego na naszej antenie TV GAWEX. 

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: