Chcesz mieć w domu niczym u Urzędzie Stanu Cywilnego - teraz możesz

  • Redakcja TV Gawex
  • 2015-02-20 16:24:23
Chcesz mieć w domu niczym u Urzędzie Stanu Cywilnego  - teraz możesz
  • Foto: Marcin Wilk

Salon lub gabinet urządzony dostojnie i uroczyście niczym w urzędzie. Nie chodzi tu o byle biurko zawalone papierami, ale takie, przy którym składa się przysięgi małżeńskie, te na wieczność i na zawsze. Jeśli ktoś marzy o meblach z duszą i z historią to właśnie nadarza się okazja.

Jak możemy przeczytać na stronie UM Szczecinek, nie lada gratka  czeka  na kolekcjonerów. Na popularnym portalu internetowym Allegro, ukazało się niedawno  ogłoszenie o sprzedaży mebli, które  przez szereg lat służyły w pomieszczeniach dawnego USC w Szczecinku. Jak powiedział nam rzecznik miejski Tomasz Czuk  meble, choć w dobrym stanie, nie pasują już do obecnego, jasnego, a także bardziej  nowoczesnego wnętrza Urzędu Stanu Cywilnego. Stąd decyzja o  ich sprzedaży.  Urząd Miasta nie po raz pierwszy korzysta z tej formy sprzedaży. Jednak tym razem okazja jest wyjątkowa, a cena ponoć niewygórowana. Jak zapewnia Pan Tomasz urzędnicze antyki są naprawdę w bardzo dobrym stanie! W skład  wystawionego na sprzedaż kompletu wchodzą: zdobione biurko drewniane, obite materiałem skóropodobnym drewniane krzesła, a także obite drewniane siedzisko. Wszystko to w kolorze ciemnej wiśni.

Wszystkich zainteresowanych zakupem "mebli z niepowtarzalnym charakterem" odsyłamy na stronę portalu:http://allegro.pl/meble-gabinetowe-biurowe-prosto-z-sali-slubow-i5110848068.html.

 

Komentarze (1)

Tomasz 2015-02-20 20:34

W takim salonie to chyba miłość rozkwita :)

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: