Projekt ''Twarze Szczecinka'' po raz drugi

  • KW
  • 2015-02-20 12:10:58
Projekt ''Twarze Szczecinka'' po raz drugi
  • Foto: Iwona Aleksandrowicz

Projekt "Twarze Szczecinka" jest kontynuacją serii, rozpoczętej podczas zeszłorocznej, II edycji Art Pikniku odbywającego się w Szczecinku. Pani Iwona Aleksandrowicz po raz kolejny poszukuje osób, które wezmą udział w krótkiej sesji fotograficznej.

Projekt potrwa od lutego do czerwca, a zwieńczeniem całej pracy Pani Iwony będzie wystawa fotograficzna wykonanych zdjęć, podczas tegorocznej edycji Art Pikniku, która odbędzie się w dniach 9-16 lipca 2015 r. 

Jak podkreśla Pani Iwona Aleksandrowicz, rok temu wyglądało to troszeczkę inaczej: zachęcałam mieszkańców Szczecinka do przebierania się, zabawy z humorem. W tym roku będzie troszkę inaczej. Nie chcieliśmy powtarzać tego samego co było, jednak nadal chcemy coś robić dla ludzi ze Szczecinka, ludzi aktywnych i stąd pomysł na to, żeby pokazać ludzi z naszego miasta, którzy robią coś więcej niż tylko praca zawodowa. Dlatego też tegoroczna edycja projektu będzie odnosiła się w pierwszej kolejności do osób aktywnych kulturalnie, artystycznie, społecznie itd. 

Zgłoszenia już są przyjmowane, a zdjęcia zostaną wykonane dwoma tradycyjnymi aparatami wielkoformatowymi: graflexem oraz mentorem przez Panią Iwonę Aleksandrowicz. Jak zapewnia pomysłodawczyni projektu, nie trzeba się przebierać, stroić - wystarczy być sobą. 

Projekt zostanie pokazany na specjalnej wystawie podczas tegorocznej edycji Art Pikniku. Wystawa odbędzie się w dniach 9-16 lipca 2015, a uroczysty finisaż odbędzie się 16.07.2015. Po zamknięciu wystawy wszyscy bohaterowie otrzymają wydruk zdjęcia w podziękowaniu za udział w projekcie. 

Zachęcamy do wejścia na stronę wydarzenia na facebooku https://www.facebook.com/events/1051392528209188/?fref=ts

Komentarze (1)

Monika 2015-02-21 11:46

Piękne zdjęcia - gratulacje Pani Iwono

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: