''Na granicy zmysłów'' - spotkanie z Przemysławem Kossakowskim

  • KW
  • 2015-02-20 11:24:20
''Na granicy zmysłów'' - spotkanie z Przemysławem Kossakowskim
  • Foto: TV Gawex

Wczoraj, 19 lutego w Połczynie-Zdroju odbyło się spotkanie multimedialne z Przemysławem Kossakowskim, autorem książki "Na granicy zmysłów".

19 listopada w księgarniach ukazał się reporterski debiut Przemka Kossakowskiego „Na granicy zmysłów”. Spotkanie z autorem nawiązywało właśnie do tematyki książki, podróży na Wschód oraz poddawaniu się licznym praktykom ludowych uzdrowicieli. Spotkanie odbyło się w formie spotkania multimedialnego, z dużą ilością materiału fotograficznego. Mieszkańcy jak zawsze nie zawiedli i licznie stawili się do CK Kino Goplana. 

Przemek Kossakowski to autor cyklu programów „Kossakowski. Szósty zmysł” (emitowany na kanale TTV), dokumentujących jego podróże po Ukrainie, Rosji, Bałkanach i Polsce, podczas których doświadczał praktyk znachorów, uzdrawiaczy i wróżbitów. Zakopywany w grobie, obkładany wnętrznościami barana, poddawany praktykom podcinania języka…Krótko mówiąc człowiek od zadań specjalnych. Zwolennik kontaktu bezpośredniego i pracy w terenie. Wielbiciel malarstwa flamandzkiego, boksu, baletu i polskiego hip-hopu. W wolnym czasie chętnie rysuje i eksperymentuje z grafiką.

Relacja ze spotkania z Przemkiem Kossakowskim już 20 lutego, piątek na antenie TV GAWEX, g. 17:30. Zapraszamy!

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: