Noworoczny koncert Ewy Bem

  • Eliza Świtling
  • 2015-02-14 20:41:12
Noworoczny koncert Ewy Bem
  • Foto: es

Dziś o godzinie 17:00 w Hali sportowo - widowiskowej w Połczynie Zdroju odbył się noworoczny koncert Ewy Bem.

Noworoczne koncerty w Połczynie to już tradycja. Urząd Miasta zawsze staje na wysokości zadania i zaprasza do Połczyna gwiazdy wielkiego formatu. W ubiegłym roku był to Zbigniew Wodecki,  a w roku 2013 Hanna Banaszak.

Dokładnie 14 lutego, czyli w walentynki odbył się kolejny noworoczny koncert, podczas którego wystąpiła Ewa Bem. Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 17:00 a wstęp jak na każdy noworoczny koncert był darmowy.

Oczywiście wielu chciało usłyszeć niesamowity głos pierwszej jazzowej polskiej piosenkarki, zatem nie zabrakło w hali nie tylko mieszkańców Połczyna, ale także mieszkańców okolicznych miejscowości. Licznie przybyła także grupa kuracjuszy z połczyńskiego sanatorium.

Znany wszystkim utwór "Moje serce to jest muzyk" rozpoczął dzisiejszy koncert, a potem było tylko lepiej. Silny jak dzwon i charakterystyczny głos Pani Ewy rozbrzmiewał w hali wprawiając w zadowolenie wszystkich zgromadzonych widzów. 

W przyszłym roku, także odbędzie się kolejny koncert noworoczny, jednak kto będzie jego gwiazdą Urząd Miasta nie chce na razie zdradzić. 

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: