Lipcowy festiwal disco polo w tym roku dwudniowy!

  • KW
  • 2015-02-13 10:15:21
Materiał wideo:

Mamy dobre wieści dla fanów muzyki disco polo. II edycja Ogólnopolskiego Polo TV Hit Festiwalu odbędzie się raz jeszcze w Szczecinku i tym razem będzie to impreza dwudniowa.

Ten festiwal to był dla nas eksperyment. Telewizja Polo TV zaproponowała nam współpracę i to, że zrobią dla nas pierwszy koncert, swego rodzaju prezent dla mieszkańców, w pełni finansowany przez nich. Oczywiście była to impreza biletowana, jednak to nie odstraszyło mieszkańców i widowni, która się bardzo licznie zgromadziła - powiedział Kamil Klimek, Dyrektor Samorządowej Agencji Promocji i Kultury. Jak się okazuje, doskonale sprawdziliśmy się w roli gospodarzy i kolejna edycja również odbędzie się w naszym mieście. Jest to prawdopodobne, a praktycznie pewne, że koncert odbędzie się po raz drugi w Szczecinku. Będziemy mogli się pochwalić olbrzymią imprezą, jakiej jeszcze w naszym mieście nie było - dodaje dyrektor SAPiKU. 

Dobiegają właśnie końca rozmowy dotyczące II edycji festiwalu. SAPiK wraz z Polo TV niebawem zakończą, zaawansowane w tym momencie, rozmowy i zostanie podpisana umowa.  Na początku lipca 2015 roku odbędzie się więc kolejna edycja festiwalu disco polo w Szczecinku i tym razem, będzie ona trwała przez dwa dni, a nie jak w roku ubiegłym przez jeden dzień. 

Do Szczecinka, w minione wakacje, na festiwal zorganizowany przez Polo TV zjechało się bardzo dużo osób. W związku z tym, na kolejną edycję planowane jest stworzenie między innymi większej liczby parkingów, ponieważ były głosy, że jest ich zdecydowanie za mało. Przygotujemy się jeszcze lepiej na przyjęcie gości spoza naszego miasta - zapewnił Kamil Klimek. 

Komentarze (3)

mieszkanka 2015-02-13 16:27

Nasze miasto gości jedynie artystów z gatunku rock, metal i disco polo. A fani innych gatunków się nie liczą. Tracicie na tym!

Rysiek 2015-02-14 13:03

Dwa dni disco pogo w naszym mieście. Chwała Polskiej wsi !

mieszkanka2 2015-02-15 17:08

Myślę że jest to dobra opcja,żeby akurat festiwal disco polo był akurat w Szczecinku. Czekamy na newsy kto wystąpi na scenie!Już się doczekać nie mogę!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: