Zobacz listę 172 kandydatów do Rad Osiedlowych

  • KW
  • 2015-02-12 12:49:07
Zobacz listę 172 kandydatów do Rad Osiedlowych
  • Foto: www.tvk-gaj.pl

Znamy już nazwiska wszystkich kandydatów do rad osiedlowych. W wyborach weźmie udział 172 mieszkańców naszego miasta. Poniżej przedstawiamy listę kandydatów z podziałem na obwodowe komisje wyborcze.

Do Osiedlowej Komisji Wyborczej Nr 1 w Szczecinku zgłoszono następujących kandydatów do Rady Osiedla Zachód I:

1. Bizukowicz Dominika Urszula, lat 34, stylistka paznokci

2. Dalidowicz Rafał, lat 37, teolog

3. Drozd Marek, lat 56, nauczyciel praktycznej nauki zawodu

4. Korecka Agnieszka, lat 33, inż. agrobiznesu

5. Kosakowska Dorota Maria, lat 28, przedsiębiorca

6. Kosakowski Andrzej, lat 55, biolog

7. Krakowiak Katarzyna Elżbieta, lat 37, technik technologii żywienia

8. Liniewska Anna Elżbieta, lat 36, sprzedawca

9. Matemisz Jarosław Piotr, lat 41, emeryt

10. Matemisz Karolina Joanna, lat 36, nauczyciel pedagog

11. Pazoła Ryszard, lat 61, technik energetyk

12. Przybyłka Piotr, lat 64, mgr inż. rolnictwa

13. Tuziak-Wytrzyszczak Magdalena, lat 34, nauczyciel

14. Wachowiak Anna Stefania, lat 45, nauczyciel

15. Wachowiak Bożena Kazimiera, lat 73, emeryt

16. Zimnota Izabella, lat 59, pracownik obsługi świetlicy

1.  Wybory do Rady Osiedla Zachód I odbędą się w dniu 8 marca 2015r. w Przedszkolu „U Cioci Gosi” ul. Białogardzka 6, w godz. 8.00 – 20.00.

2. Zasięg terytorialny Osiedla Zachód I: Grota Roweckiego, Bora Komorowskiego, Okulickiego Niedźwiadka, Tokarzewskiego-Karaszewicza, Karlińska, Połczyńska, Polna (od Krakowskiej - parzyste od nr 86), Białogardzka, Budowlanych, Barwicka, Lwowska, Kościuszki (od Jagiełły do Trzesieki - parzyste od nr 76, nieparzyste od nr 91), Jagiełły 50 AB, 52 A-C, 56 A-E, Świętej Rozalii.

Do Osiedlowej Komisji Wyborczej Nr 2 w Szczecinku zgłoszono następujących kandydatów do Rady Osiedla Zachód II:

1. Borys Mariusz, lat 40, prawnik

2. Chmara Robert Stanisław, lat 46, informatyk

3. Czajkowska Justyna Janina, lat 31, technik fizjoterapeuta

4. Gąsiorowska Natalia, lat 32, przedsiębiorca

5. Jasik Iwona Halina, lat 44, przedsiębiorca

6.  Jurczyński Paweł, lat 40, informatyk

7. Kisiel Michał Jakub, lat 34, ekonomista

8. Klamka Cezary Mariusz, lat 42, prawnik

9. Kosicki Maciej Filip, lat 30, magazynier

10. Latkowski Roman Bogusław, lat 38, marketing-zarządzanie

11.  Maczyński Krzysztof Józef, lat 36, inżynier ds. integracji systemów

12.  Martyna Mirosława Emilia, lat 61, emeryt

13. Neumann-Jurczyńska Mirela, lat 37, ekonomista

14.  Sęczek Andrzej Wiesław, lat 62, emeryt

15. Stępień Krzysztof Andrzej, lat 43, specjalista ds. IT

16.  Świąć Aneta Maria, lat 43, pielęgniarka

17.  Zawilińska-Stępień Małgorzata, lat 42, mgr inż. ochrony środowiska

1. Wybory do Rady Osiedla Zachód II odbędą się w dniu 8 marca 2015r. w Szkole Podstawowej Nr 7, ul. Krakowska 1 w Szczecinku, w godz. 8.00 – 20.00.

2. Zasięg terytorialny Osiedla Zachód II: Polna (od Myśliwskiej do Krakowskiej - parzyste od nr 30 do nr 84, nieparzyste od nr 25 do nr 47), Grunwaldzka, Królowej Jadwigi, Malborska, Zawiszy, Ziemowita, Pułaskiego, Krakowska, Jagiełły (bez 50 AB, 52 A-C, 56A-E), Witolda, Warmińska Kościuszki (od Kilińskiego do Jagiełły - parzyste od nr 48 do nr 74, nieparzyste od nr 55 do nr 89), Mazurska, Gotycka, Derdowskiego, Kosińskiego, Wileńska, Kilińskiego, Głowackiego.

Do Osiedlowej Komisji Wyborczej Nr 3 w Szczecinku zgłoszono następujących kandydatów do Rady Osiedla Koszalińska-Kołobrzeska:

1) Bartosik Bogusława, lat 36, nauczyciel

2) Bąkowicz Maria Barbara, lat 45, politolog

3) Bordoszewski Grzegorz, lat 56, żołnierz zawodowy

4) Brambor Sylwia Urszula, lat 44, nauczyciel

5) Czykun Anna, lat 74, emeryt

6) Drab Patrycja Olga, lat 25, kucharz

7) Gąska Przemysław Ireneusz, lat 26, inżynier ochrony środowiska

8) Kaszewski Mariusz, lat 26, prawnik

9) Kazimierowicz Halina Elżbieta, lat 57, ekonomista

10) Kaźmierska Ilona Hanna, lat 47, nauczyciel

11) Kram Zbigniew, lat 60, inżynier mechanik

12) Markiewicz Jacek, lat 46, nauczyciel

13) Orzeł Krystyna, lat 56, sprzedawca

14) Popławski Adam, lat 54 technik budowlany

15) Sawicki Janusz, lat 49, nauczyciel

16) Siubdzia Dariusz Jan, lat 45, ekonomista

17) Szydlak Marek Andrzej, lat 53, policjant

18) Świergalska Wanda, lat 52, monter

19) Zawada Ryszard, lat 61, trener akrobatyki sportowej

20) Zielińska Anna, lat 56, sprzedawca

1.  Wybory do Rady Osiedla Koszalińska-Kołobrzeska odbędą się w dniu 8 marca 2015r. w Zespole Szkół Nr 5, ul. Wiatraczna 5 w Szczecinku, w godz. 8.00 – 20.00.

2. Zasięg terytorialny Osiedla Koszalińska-Kolobrzeska: Bugno, Kołobrzeska, Koszalińska (od Myśliwskiej - parzyste od nr 60, nieparzyste od nr 81).

Do Osiedlowej Komisji Wyborczej Nr 5 w Szczecinku zgłoszono następujących kandydatów do Rady Osiedla Wodociągowa-Rzeczna:

1) Adler-Klusaczyk Beata Małgorzata, lat 45, menadżer sportu

2) Błaszczyk Zbigniew, lat 38, wojskowy

3) Grzybek Małgorzata Ewa, lat 41, księgowa

4) Kołomycka Teresa, lat 58, stolarz meblowy

5) Kołomycki Tomasz, lat 37, technik administracji

6) Lecki Mateusz, lat 28, listonosz

7) Lewicka Maria Danuta, lat 62, ekonomista

8) Lewicki Marek Zbigniew, lat 33, ekonomista

9) Lewicki Zbigniew Józef, lat 65, technik mechanik

10) Łotowicz Irwina Teresa, lat 67, nauczyciel-emeryt

11) Mendyk Teresa Anna, lat 66, emeryt

12) Morawska Ewa, lat 60, księgowa

13) Niksa Edyta Zofia, lat 42, pielęgniarka

14) Powałka Władysław Andrzej, lat 64, inżynier elektryk

15) Reszke Maciej, lat 68, technik budowlany-emeryt

16) Stoppa Krystyna, lat 63, emeryt

17) Toboła Roman, lat 58, emeryt

18) Wesołowska Agnieszka Kinga, lat 28, pedagog

1.  Wybory do Rady Osiedla Wodociągowa-Rzeczna odbędą się w dniu 8 marca 2015r. w Internacie Zespołu Szkół Nr 2, ul. 1 Maja 19 w Szczecinku, w godz. 8.00 – 20.00.

2. Zasięg terytorialny Osiedla Wodociągowa-Rzeczna: 1-go Maja (do Narutowicza - parzyste do nr 61, nieparzyste do nr 5), Narutowicza (cała ulica), Zielona (do 1 Maja - do nr 11), Kaszubska, Szafera, Wodociągowa, Rzeczna, Lipowa (nr parzyste), Słupska.

Do Osiedlowej Komisji Wyborczej Nr 6 w Szczecinku zgłoszono następujących kandydatów do Rady Osiedla Słowiańska-Łódzka:

1) Babińska-Siek Anna, lat 41, ekonomista

2) Bejda Ewa Jolanta, lat 49, ekonomista

3) Błaszczyński Kazimierz, lat 71, prawnik

4) Duda Magdalena, lat 39, magister

5) Kieda Alicja, lat 43, technik prac biurowych

6) Kodź Tomasz, lat 38, operator prasy

7) Kręciejewska-Swiokła Wanda, lat 58, ekonomista

8) Laszuk Ewa Janina, lat 51, magazynier

9) Liniewicz Artur, lat 41, technik budownictwa 1

0) Ludka Damian, lat 32, mgr inż. konstruktor budownictwa

11) Marciniak Lucyna, lat 49, magazynier

12) Nowik Jerzy, lat 53, technik elektronik

13) Pieńkos Lidia Magdalena, lat 39, socjolog

14) Siek Kazimierz, lat 43, ekonomista

15) Stećków Joanna Agnieszka, lat 40, księgowa

16) Szafraniec Bartosz, lat 23, student

17) Ziojła Zbigniew, lat 47, zootechnik

1. Wybory do Rady Osiedla Słowiańska-Łódzka odbędą się w dniu 8 marca 2015r. w Szkole Podstawowej Nr 6, ul. Kopernika 18 w Szczecinku, w godz. 8.00 – 20.00.

2. Zasięg terytorialny Osiedla Słowiańska-Łódzka: Kwiatowa, Sienkiewicza, Słowiańska (cała ulica), Łódzka, Szymanowskiego, Rybacka, Norwida, Prusa, Poświatowskiej, Tuwima, Wyspiańskiego, Dąbrowskiej, Gałczyńskiego, Wiejska, Armii Krajowej (od Słowiańskiej - parzyste od nr 68, nieparzyste od nr 69), Baczyńskiego, Kruczkowskiego.

Do Osiedlowej Komisji Wyborczej Nr 7 w Szczecinku zgłoszono następujących kandydatów do Rady Osiedla Kopernika-Winniczna:

1. Awtuch Alicja, lat 70, emeryt

2. Awtuch Antoni, lat 78, emeryt

3. Batura Barbara Maria, lat 59, położna

4. Batura-Kopernacka Anna Sylwia, lat 24, pracownik socjalny

5. Berczyńska Elżbieta, lat 67, pielęgniarka-emeryt

6. Bogdziel Daniel Kamil, lat 18, uczeń

7. Cukrowski Zbigniew, lat 50, mechanizator rolnictwa

8. Dembińska Genowefa, lat 53, ekonomista

9. Doroń Elżbieta, lat 58, technik ekonomista

10. Kiedel Szymon Dominik, lat 35, nauczyciel

11. Kłos Dorota, lat 53, ekonomista

12. Maruszewska Krystyna, lat 57, praser-monter

13. Seleon Zofia, lat 55, technik administracji

14. Tuszyńska Lucyna Janina, lat 54, pielęgniarka

15. Tuszyńska Natalia Magdalena, lat 27, rejestrator medyczny

16. Żółciak Anna Irena, lat 55, technik administracji

1.  Wybory do Rady Osiedla Kopernika-Winniczna odbędą się w dniu 8 marca 2015r. w Szkole Podstawowej Nr 6, ul. Kopernika 18, w godz. 8.00 – 20.00.

2. Zasięg terytorialny Osiedla Kopernika-Winniczna: Winniczna, Plac Winniczny, Wyszyńskiego (do Boh.Stalingradu str. wsch.- parzyste do nr 58), Bagienna, Reja, Matusewicz, Młyńska, Plac Młyński, Moniuszki, Pomorska, Niecała, Armii Krajowej (strona płn. - nieparzyste do nr 67), Artyleryjska, Kopernika, Spółdzielcza, Cieślaka, Poniatowskiego, Lipowa (nr nieparzyste).

Do Osiedlowej Komisji Wyborczej Nr 8 w Szczecinku zgłoszono następujących kandydatów do Rady Osiedla Centrum:

1) Cybul Grzegorz, lat 25, drwal, operator pilarki

2) Hardie-Douglas Małgorzata, lat 65, mikrobiolog

3) Deciuk Daniel Bartłomiej, lat 34, fryzjer

4) Karasińska Joanna, lat 38, ekonomista

5) Karkoszka Andrzej Krzysztof, lat 41, ekonomista

6) Koc Agnieszka, lat 36, technik budownictwa

7) Kucal Renata, lat 39, ekonomista

8) Kukulska Urszula, lat 50, nauczyciel

9) Lesiuk Danuta Krystyna, lat 62, księgowa

10) Lisaj Anna Maria, lat 36, technik żywienia

11) Łapa Mariola, lat 51, nauczyciel

12) Marczyńska Paula, lat 31, sprzedawca

13) Markowski Paweł, lat 36, ratownik medyczny

14) Ostrowski Rafał January, lat 37, technik ogrodnik

15) Palusińska Teresa, lat 57, technik dentystyczny

16) Soćko Sylwia, lat 33, oligofrenopedagog

17) Siwczak Malwina, lat 25, archeolog

18) Talarek Danuta, lat 63, sprzedawca

19) Werachowska Kamila Olga, lat 29, kosmetolog, technik hotelarstwa 20) Wojtakowska Jolanta Elżbieta, lat 56, nauczyciel

1. Wybory do Rady Osiedla Centrum odbędą się w dniu 8 marca 2015r.w Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. 9-go Maja 12 w Szczecinku, w godz. 8.00 – 20.00.

2. Zasięg terytorialny Osiedla Centrum: Jasna, Kisielewskiego, Lelewela, Ordona, Jeziorna (od Kościuszki do Ordona - nr: 4,5,6,7,8,9,10,13A), Junacka, Parkowa, Podwale, Ogrodowa, Wyszyńskiego (do Boh.Stalingradu – strona zach. - nieparzyste do nr 57), Emilii Plater, Bohaterów Stalingradu, Limanowskiego (do Boh. Stalingradu - parzyste do nr 18, nieparzyste do nr 11), Mariacka, Rzemieślnicza, Wyścigowa, Wojska Polskiego, 9 Maja, Plac Wolności, Strażacka, Powstańców Wielkopolskich, 3 Maja, Zamkowa, Plac Sowińskiego, Księżnej Elżbiety, Bohaterów Warszawy, Drzymały, Mickiewicza (do Boh. Stalingradu - nr 1,2,3,4), Sadowa, Garbary, Podgórna, Szewska, Młynarska, Piotra Skargi, Jana Pawła II.

Do Osiedlowej Komisji Wyborczej nr 10 zgłoszono następujących kandydatów do Rady Osiedla Szczecińska-Gdańska:

1. Ambrozik Robert, lat 44, przedstawiciel handlowy

2. Batura Marek Jan, lat 58, ślusarz

3. Dębski Wiktor, lat 59, technik budowlany

4. Dziubek Kazimierz, lat 53, rencista

5. Hołdakowski Tadeusz, lat 59, magister ekonomii

6. Kubiak-Horniatko Małgorzata Arleta, lat 41, socjolog

7. Kucińska Barbara, lat 61, krawcowa

8. Kuciński Czesław, lat 61, elektromonter

9. Lehmann Jacek, lat 45, ślusarz

10. Maciejewska Beata, lat 45, ekonomista

11. Pabisiak Czesław, lat 48, ślusarz

12. Pabisiak Marzena, lat 46, pielęgniarka

13. Pasieczny Przemysław, lat 26, właściciel firmy

14. Rumiński Rafał Maria, lat 42, technik mechanik

15. Wojnicz Andrzej Grzegorz, lat 43, nauczyciel

16. Zdanowicz Zdzisław, lat 61, przedsiębiorca

1. Wybory do Rady Osiedla Szczecińska-Gdańska odbędą się w dniu 8 marca 2015r. w Szkole Podstawowej Nr 1, plac Wazów 1, w godz. 8.00 – 20.00.

2. Zasięg terytorialny Osiedla Szczecińska-Gdańska: Przemysłowa, 28-go Lutego (od Warszawskiej - parzyste od nr 22, nieparzyste od nr 11), Warszawska, Wiśniowa, Drahimska, Kanałowa, Pl. Wazów, Plac Zesłańców Sybiru, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Dworcowa, Gen. W.Sikorskiego (od Warszawskiej - parzyste do nr 22, nieparzyste do nr 33), Toruńska, Szczecińska, Słoneczna, Gdańska, Miła, Czaplinecka, Poznańska, Chojnicka, Grudziądzka, Akacjowa, Jaśminowa, Konwaliowa, Malinowa, Różana, Stanisława Staszica, Tulipanowa, Wilczkowska, Wrzosowa.

Do Osiedlowej Komisji Wyborczej Nr 11 w Szczecinku zgłoszono następujących kandydatów do Rady Osiedla Pilska-Raciborki:

1. Chabros Anna Emilia, lat 39, nauczyciel logopeda

2. Gąsior Wioletta, lat 46, fryzjer

3. Gocałek Józef, lat 69, emeryt

4. Jańczak Krzysztof, lat 52, technik mechanik

5. Jonczyk Beata, lat 35, ----

6. Jurczyk Danuta, lat 52, ekonomista

7. Kalisz Zbigniew, lat 67, emeryt

8. Kozłowski Robert, lat 48, przedsiębiorca

9. Lis Zbigniew Mieczysław, lat 35, ----

10. Macewicz Elżbieta, lat 37, administratywista

11. Małgorzewicz Monika Magda, lat 27, księgowa

12. Radoła Marian Jan, lat 62, cukiernik

13. Sitkiewicz Aleksander, lat 69, emeryt

14. Sitkiewicz Anna, lat 44, zootechnik

15. Woźniak Edward Szczepan, lat 61, marketing-zarządzanie

16. Zielińska Leokadia, lat 63, ekonomista

1. Wybory do Rady Osiedla Pilska-Raciborki odbędą się w dniu 8 marca 2015r. w Szkole Podstawowej Nr 1, plac Wazów 1 w Szczecinku w godz. 8.00 – 20.00.

2. Zasięg terytorialny Osiedla Pilska-Raciborki: Waryńskiego, Pilska, Klonowa, Bukowa, Cisowa, Boczna, Brzozowa, Czarnobór, Czwartaków, Dębowa, Harcerska, Jesionowa, Jodłowa, Kasztanowa, Łukasiewicza, Miodowa, Modrzewiowa, Obrońców Westerplatte, Orląt Lwowskich, Orzechowa, Ostrobramska, Sosnowa, Szarych Szeregów, Wierzbowa, Leśna, Fabryczna.

Do Osiedlowej Komisji Wyborczej Nr 12 w Szczecinku zgłoszono następujących kandydatów do Rady Osiedla Trzesieka:

1) Aniołowski Jakub, lat 39, nauczyciel

2) Brzegowy Joanna Magdalena, lat 35, mgr ekonomii

3) Charmuszko Adam, lat 40, przedsiębiorca

4) Chyl Marcin Henryk, lat 39, księgowy

5) Figiel Grzegorz Piotr, lat 39, geodeta

6) Filipowicz Daniel, lat 40, przedsiębiorca

7) Hatała Zofia Elżbieta, lat 57, technik handlowiec

8) Kręzlewski Krzysztof, lat 40, przedsiębiorca

9) Kwiatkowski Łukasz Maciej, lat 38, nauczyciel

10) Litorowicz Wojciech Robert, lat 39, adwokat

11) Popiel Jerzy Stanisław, lat 65, inżynier rolnictwa

12) Przybyłka Piotr, lat 37, informatyk

13) Rak Renata Urszula, lat 42, nauczyciel

14) Szulakowski Zenon Edmund, lat 54, mgr inż. pożarnictwa

15) Tomaka-Wacławski Piotr Daniel, lat 37, adwokat

16) Wronowski Rafał Andrzej, lat 39, specjalista ds. zarządzania

inf. Tomasz Czuk

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: