Koncert Charytatywny ''Miłosny Galimatias'' w Gimnazjum nr 1

  • KW
  • 2015-02-12 10:23:56
Koncert Charytatywny ''Miłosny Galimatias'' w Gimnazjum nr 1
  • Foto: TV Gawex

W dniu 11 lutego 2015 r. w Gimnazjum nr 1 im. Zjednoczonej Europy w Szczecinku odbył się Walentynkowy Koncert Charytatywny „Miłosny galimatias”.

Stwierdziłyśmy razem z koleżanką, że Walentynki mogą być świetną okazją do zrobienia czegoś dobrego. Postanowiłyśmy zorganizować koncert charytatywny - powiedziała nam Pani Joanna Wróblewska, nauczycielka języka polskiego w Gimnazjum nr 1. Celem wczorajszego koncertu było zebranie używanych książek, które później trafią do Kliniki Hematologii i Onkologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz do Hospicjum Dziecięcego w Gdańsku. Jak się okazuje, akcja zbierania książek podczas koncertu charytatywnego miała miejsce już po raz czwarty. Do tego koncertu zaprosiłyśmy naszą młodzież, nauczycieli, którzy z dystansem wystąpili na samym początku oraz gości z miasta - dodają organizatorki. 

''Miłosny Galimatias'' przyciągnął sporą grupę ludzi, którzy świetnie się bawili, a przy okazji mogli wesprzeć szczytny cel. Zebrano ogromną ilość przepięknych książek, które trafią do dzieci. Organizatorki dziękują serdecznie wszystkim za hojność i świetną zabawę. Zaznaczają także, że nic nie mogłoby się odbyć bez pomocy miasta, SAPiKu, OSiRu, dyrekcji, grona pedagogicznego i uczniów Gimnazjum nr 1, a także p. Przemysława Pasiecznego, absolwenta szkoły. 

Po tanecznych występach uczestnicy wczorajszego wydarzenia wzięli udział w dyskotece walentynkowej, podczas której przygrywał dj Pan Przemysław Pasieczny. Relacja z tego wydarzenia już dziś, 12.02. w serwisie informacyjnym Echa Dnia, godzina 17:15. 

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (2)

ewa dyl 2015-02-13 07:38

Pani Joanna Wróblewska uczy języka polskiego a nie angielskiego.

Gawex Media 2015-02-13 08:36

Pani Ewo, dziękujemy za sprostowanie - informacja jest już poprawiona.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: