Jakub i Bartłomiej pokazali w Koszalinie jak się walczy!

  • KW
  • 2015-02-10 14:07:23
Jakub i Bartłomiej pokazali w Koszalinie jak się walczy!
  • Foto: TV Gawex

Jakub Pokusa i Bartłomiej Mienciuk walczyli podczas Czwartej Międzynarodowej Gali Sztuk Walk Mieszanych w Koszalinie, zwyciężyli i wrócili do domów z pucharami.

31 stycznia 2015 w Koszalinie odbyła się czwarta edycja Międzynarodowej Gali Sztuk Walk Mieszanych. Organizatorem tego wydarzenia jest Pan Andrzej Radomski. Jakub Pokusa i Bartłomiej Mienciuk, reprezentujący Klub Sportów Walki Szczecinek, mieli okazję walczyć już drugi raz podczas gali organizowanej w Koszalinie przez Pana Radomskiego. Panom udało się zwyciężyć w swoich walkach. Jakub Pokusa w formule K-1 zmierzył się z Krzysztofem Małeckim w kategorii do 63 kg i wskazaniem sędziów punktował najlepiej. Natomiast Bartłomiej Mienciuk, także w K-1, pokonał przez wskazanie zawodnika Spidera Złotów i tym samym odniósł zwycięstwo. 

Jak nam powiedzieli, w najbliższym czasie czeka ich sporo pracy i sporo imprez. W marcu i kwietniu br. Kuba i Bartek będą mogli zaprezentować swoje zdolności na zawodach takich jak: Mistrzostwa Polski w Taekwondo, Puchar Polski w Kickboxingu i Puchar Europy w Kickboxingu. Gdzie pojadą, tego jeszcze dokładnie nie wiedzą, jednak pewne jest to, że każdego dnia trzeba solidnie ćwiczyć my na przykład trenujemy od poniedziałku do piątku i dokładamy treningi w weekendy - powiedział nam Bartłomiej Mienciuk. Zapraszamy i zachęcamy wszystkich do treningów kickboxingu i taekwondo, nie tylko młodzież, lecz także dzieci - zachęcają zgodnie Panowie.

My gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Rozmowę z Jakubem i Bartłomiejem zobaczycie Państwo jutro, 11 stycznia w serwisie lokalnym "Echa Dnia" w TV GAWEX. 

Jakub i Bartłomiej pokazali w Koszalinie jak się walczy!

Komentarze (1)

Kol 2015-02-11 22:12

Panowie! Suuper, tak trzymać

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: