Kolejne sukcesy szczecineckich tenisistów stołowych

  • Redakcja TV Gawex
  • 2015-02-10 13:48:02
Kolejne sukcesy szczecineckich tenisistów stołowych
  • Foto: Antoni Biedziuk

Trwa doskonała passa szczecineckich tenisistów stołowych. W niedzielę wśród 70 zawodników, którzy uczestniczyli w turnieju tenisa stołowego amatorów w Sępólnie Krajeńskim zorganizowanym z okazji wyzwolenia tego miasta, była również grupka naszych pingpongistów.

Spisali się oni znakomicie, gdyż we wszystkich kategoriach, w których brali udział zajmowali miejsca na podium. I tak: w kat. Open kobiet zwyciężyła Sylwia Purlis, w kat. Open mężczyzn na drugim miejscu uplasował się Antoni Biedziuk.

Również drugą lokatę zajął Gabriel Łosiewicz w kat. chłopców szkół podstawowych, natomiast w kat. dziewcząt gimnazjów Natalia Kowalik zajęła miejsce trzecie. Trzecie miejsce w konkurencji mixtów przypadło również parze Sylwia Purlis - Patryk Lewandowski.

Na wyróżnienie zasługuje zwłaszcza postawa naszych najmłodszych graczy - Natalii Kowalik i Gabriela Łosiewicza (Szkółka Tenisowa KS Lubczyk Dent Wielim), którzy po niecałych trzech miesiącach treningów wystartowali w swoich pierwszych oficjalnych zawodach z tak dobrym skutkiem.

Jednocześnie informujemy wszystkich chętnych ze szkół podstawowych oraz gimnazjów, chcących spróbować swoich sił i rozpocząć przygodę z tenisem stołowym, że zajęcia odbywają się w każdy wtorek i piątek na hali Ślusarnia od godz. 19. Serdecznie zapraszamy.

Info:Antoni Biedziuk

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: