Kolizja na DK 11

  • KW
  • 2015-02-09 14:58:49
Kolizja na DK 11
  • Foto: TV Gawex

W poniedziałkowy poranek, 9 lutego około godziny 6:00 na drodze krajowej numer 11 doszło do kolizji z udziałem samochodu ciężarowego. Obecnie szczegóły wyjaśnia szczecinecka policja. Wiadomo jednak, że jeden z uczestników wypadku aktualnie przebywa w szpitalu. Przyczyną zdarzenia mogła być zbyt śliska nawierzchnia. Zdarzenie spowodowało znaczne utrudnienia w ruchu drogowym.

Jak się dowiedzieliśmy, mieszkaniec Szczecinka, kierujący samochodem Ford Transit nie dostosował prędkości do warunków atmosferycznych i stracił panowanie nad pojazdem. Było to przyczyną tego, że uderzył on w barierę ochronną, następnie pojazd kilkukrotnie obrócił się na drodze i na końcu zatrzymał się bezpośrednio na osi jezdni. Innym kierującym, widzącym co się dzieje udało się zatrzymać swoje pojazdy, natomiast kierowca samochodu ciężarowego, który jechał od strony Piły również podjął próbę zatrzymania się. Niestety była ona bezskuteczna, w wyniku czego zatrzymał się on na poboczu, na barierce ochronnej. 

Wszystkim uczestnikom wypadku nic się nie stało. Jeden z pasażerów po opatrzeniu został zatrzymany na krótką obserwację w szpitalu. 

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: