Naczepa pojechała sama

  • Irek Markanicz
  • 2015-02-04 13:37:03
Naczepa pojechała sama
  • Foto: TV Gawex

Do nietypowej sytuacji drogowej doszło dziś (04.02.2015) na szczecineckim wiadukcie.

Tym razem mamy do czynienia z wyjątkowo rzadko spotykaną sytuacją. Kierowca zestawu ciężarowego na szczecineckim wiadukcie (DK-11 w kierunku Koszalina) nagle zauważył, że samochód jedzie bez obciążenia. Okazało się, że na prostym odcinku drogi, na samym wiadukcie odczepiła się naczepa. Jak powiedział nam kierowca, pierwszy raz w życiu ma do czynienia z taką sytuacją. Odczepiona naczepa uderzyła w barierę ochronną i na niej się zatrzymała. Zniszczona też została nawierzchnia drogi. Na szczęście, nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał. Co warto podkreślić, tego dnia transport pokonał setki kilometrów. Początek drogi był w Kędzierzynie-Koźlu, a celem transportu była wieś pod Koszalinem. 

Na miejscu są już policjanci i przedstawiciele GDDKiA. Trwa właśnie operacja usuwania naczepy, która tamuje ruch. 

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (4)

Raf 2015-02-04 15:35

W tym miejscu, jak i po drugiej stronie wiaduktu jest mega wgłębienie w drodze, które nie raz powodowały, że samochody wylatywały w powietrze. Ja bym na miejscu kierowcy ostro dyskutował o winie. GDDKiA też ma udział w tym zdarzeniu.

DIno: 2015-02-04 18:03

Cieszę się, że nie jechałam za nim. Masakra jak się taka przyczepa urwie

Ja(cek) 2015-02-04 20:53

Moim zdaniem odpowiedzialność ponosi zarządzający drogą, której stan w miejscu zdarzenia jest fatalny. Oczywiście jak to w naszym kochanym kraju bywa dopiero jak się coś wydarzy to zabiorą się do roboty.

pan zdzich 2015-02-05 08:37

Na Tym odcinku drogi jest masakra tam mozna poprostu latac a drogowcy maja to za przeproszeniem w du.... Tam kiedys dojdzie do tragedii

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: