Młoda kobieta tym razem skoczyła

  • KW
  • 2015-02-02 14:26:33
Młoda kobieta tym razem skoczyła
  • Foto: TV Gawex

Sytuacja, która miała miejsce dziś (02.02) w godzinach południowych, zakończona ściągnięciem młodej kobiety z dachu bloku ma niestety swój ciąg dalszy...

Jak się okazuje, młoda kobieta, która niespełna 2 godziny temu (około godz. 12.00) została ściągnięta z dachu bloku przy ul. Kościuszki przez policję i straż pożarną, wróciła tam ponownie i tym razem skoczyła.

Po pierwszej interwencji szczecineckich służb młoda kobieta została odprowadzona do mieszkania i przesłuchana przez policję. Jak powiedział Jacek Proć ze szczecineckiej Policji nie było widać sygnałów, że stan psychiczny kobiety może być zły. 

Po pewnym czasie kobieta zadzwoniła na policję mówiąc, że ma obawy przed pewną osobą. Patrol udał się do niej zbadać sprawę. Kiedy policjanci odjechali, młoda kobieta skoczyła tym razem z okna na ulicę Kościuszki. Została przewieziona do szpitala z ciężkimi obrażeniami ciała. 

Komentarze (10)

aaa 2015-02-02 15:11

tak sie kończy olewanie człowieka ktory jest w potrzebie .wstyd !!!!!!!!!!!!

Marek 2015-02-02 19:03

Policjanci ktorzy przyjechali na miejsce powinni w tej sytuacji sciagnac psychiatre ,ktory jest fachowcem. Zachowali sie zle zostawiajac chora osobe na pastwe losu aefekt jest taki jak wiemy. Szkoda dziewczyny

mom 2015-02-02 21:33

2.02 czy 14.02 ???? co za buc to pisał ?

xx 2015-02-02 21:57

Trochę nie wyszła ta akcja z ratowaniem tej dziewczyny

mikii 2015-02-02 23:58

ta dziewczyna nie od dzis miala problemy wiec winna tutej nie jest policja lecz otoczenie tej dziewczyny oni powinni tez zauwazyc cos bo nie uwieze w to ze kobieta nie sygnalizowala ze cos sie dzieje uniej

lala 2015-02-03 00:18

mom 2.02 data w godzinach popoludniowych czytaj ze zrozumieniem

monia 2015-02-03 09:01

I dobrze . Szkoda tylko że ludzie którzy chcą żyć umierają , a istoty które nie doceniają życia chodzą po ziemi

Jolka 2015-02-03 13:24

No i skok samobójczy nieudany ? Co za nieudolność policji!

Marta 2015-02-04 07:15

Oj !!! Mężuś troskliwy !! Kochany Patryś M i jego kochana mama. Od kiedy wy tacy troskliwi jestescie !!! Zapomnieliscie tylko dodac , ze wiele lat robiliscie wszystko zeby dziewczynie ( Karolinie ) zycie zniszczyc ! Patryczku zapomniales powiedziec Panu Redaktorowi , ze znecales sie Fizycznie i Psychicznie nad Zona !!! Nie patrzales na nic, wielokrotnie wyrzucales Karoline na Bruk i wymieniales zamki w drzwiach od Mieszkania aby nie weszla do swojego domu !!! Dziewczyna tulala sie , katem spala u swojego Ojca . Matka Karoliny chciala z nia nawiazac Kontakt , ale robiliscie wszystko aby tego kontaktu nie bylo. Zapomniales , ze Tesciowa (ANNA ) pomagala wam przez kilka lat , slala Nowe meble z zagranicy, pieniadze.... wszystko co jest potrzebne do Zycia !!! Ostatnim razem jak wymieniles zamki w drzwiach , ... Karolina dzwonila do Matki Anny i plakala przez telefon , ze nie moze wejsc do domu , bo wymieniles zamki i powiedziales , ze do tego domu nie wejdziesz juz !!! Matka Karoliny dzwonila na Policje w Szczecinku i Policja odzyskala klucze do mieszkania, dzieki matce weszla do tego mieszkania ! Karolina wiele bledow popelnila , kazdy popelnia te bledy, ... zapomniales tylko dodac , ze razem cpaliscie i piliscie i sa na to Swiadkowie !!! Nie rob z Karoliny Potwora bo dla mnie to Ty zawiniles , ze stalo sie to tak a nie inaczej !!! nie wybielisz sie przed TV. My zrobimy wszystko aby Karolinie bylo lepiej ale bez Ciebie . Teraz musi wrocic tylko do zdrowia !!!

bartez 2015-02-06 02:04

dziwne wrocila na dach skoczyla i zyje??