Nocny maraton pływacki na szczecineckim basenie

  • KW
  • 2015-02-02 09:06:49
Nocny maraton pływacki na szczecineckim basenie
  • Foto: AQUA-TUR

Ruszyły zapisy do największej amatorskiej imprezy pływackiej w Polsce - II Ogólnopolskiego Nocnego Maratonu Pływackiego OTYLIADA 2015. Maraton odbędzie się na 30 krytych pływalniach w nocy z 1 na 2 marca. Patronem imprezy jest nasza najlepsza pływaczka wszech czasów Otylia Jędrzejczak. Od jej imienia nadano nazwę maratonowi. Tegoroczna impreza ponownie odbędzie się także na szczecineckiej pływalni.

Otylia Jędrzejczak, która wspiera organizatorów maratonu twierdzi, iż był on strzałem w dziesiątkę, bo z jednej strony jest promocją pływania i sportu, a z drugiej jest zaproszeniem rodzin do wspólnego spędzenia czasu, którego niestety mamy coraz mniej dla siebie. Samo zaś pływanie jest nie tylko najtańszą dyscyplina sportu, bo do jej uprawiania wystarczy tylko kostium kąpielowy, ale ma ogromny wpływ na rozwój naszego całego naszego organizmu, a poza tym wydobywa z nas pozytywne hormony endorfiny, powodując, że możemy być szczęśliwsi.

Mamy wielką nadzieję, że w tym roku także mieszkańcy naszego regionu dołączą do nocnych pływaków. Zapisy uczestników odbywają się poprzez stronę internetową www.otyliada.pl do 10 lutego. Wpisowe, to 10 złotych. Istnieje także możliwość zapisania się na szczecineckim basenie. W tym celu należy skontaktować się z Panią Beatą Bracką (b.bracka@sport.szczecinek.pl) lub telefonicznie tel. 94 37 296 28 kom.: 664 182 672.

Szczegółowy regulamin imprezy dostępny jest pod adresem www.otyliada.pl/regulamin

info: Aqua-Tur

Nocny maraton pływacki na szczecineckim basenie

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: