Rozpoczęły się wyburzenia na szczecineckim targowisku Manhattan

  • KW
  • 2015-01-28 11:09:15
Rozpoczęły się wyburzenia na szczecineckim targowisku Manhattan
  • Foto: TV Gawex

Zanim rozpocznie się duża inwestycja w Szczecinku, której efektem będzie nowoczesne centrum handlowe trzeba wyburzyć istniejące budynki.

Właśnie rozpoczęła się procedura wyburzeń na szczecineckim targowisku Manhattan, gdzie w przyszłości powstanie centrum handlowe. Jak powiedział nam Pan Zbigniew Kiełbasa, inwestor, niestety stan techniczny tych budowli pozostawia wiele do życzenia. Ta substancja budowlana była budowana z takich materiałów, które niestety nie zdały próby czasu i w tym momencie nie wygląda to zbyt dobrze. 

Aktualnie trwają prace konstruktorskie związane z wydaniem ekspertyzy, co do stanu technicznego budynku znajdującego się w obrębie targowiska Manhattan przy ulicy Bohaterów Warszawy. Od strony deptaku fasada budynku sprawia wrażenie takiej, która może jeszcze stać, jednak, jak się okazuje stan techniczny, ugięcia, pęknięcia powodują zagrożenie i w żadnym wypadku ludzie nie powinni się tam znajdować. Ten budynek jest w dolnych częściach przełamany, nie dużo czasu potrzeba aby pękł i zdarzyło się nieszczęście - podkreślał Zbigniew Kiełbasa. 

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (1)

W11 dla 00 2015-01-31 15:05

Centrum Handlowe, Centrum Handlowe, Centrum Handlowe, Biedronka, Biedronka, Biedronka, Biedronka, Biedronka, Biedronka, Biedronka, Polo, Polo a miejsc pracy jak nie było tak nie ma

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: