Ferie zimowe w Złocieńcu

  • KW
  • 2015-01-28 09:14:51
Ferie zimowe w Złocieńcu
  • Foto: TV Gawex

Minął już pierwszy tydzień ferii zimowych. Jak co roku, do Złocienieckiego Ośrodka Kultury zawitało dużo dzieci i młodzieży. Udział w zajęciach bierze łącznie około 80 uczestników. Zajęcia i zabawy przez dwa tygodnie odbywają się codziennie od godz. 11.00 do godz. 13.00.

Dzieci w wieku przedszkolnym bawią się, malują, lepią i wycinają w Przedszkolu Feryjnym przy ul. Połczyńskiej 6. Natomiast starsze dzieci bawią się w gry i zabawy poznawcze, tańczą, śpiewają oraz zmagają się z różnymi konkurencjami sportowymi i zabawami animacyjnymi na Sali widowiskowej, przy ul. Wolności 6. Miniony tydzień był bardzo intensywny: gry i zabawy animacyjne, dzień olimpijski, laurki i drzewka guzikowe dla Babć i Dziadków. Drugi tydzień ferii to między innymi Turniej Gier Komputerowych oraz zajęcia w pracowniach, a także gry i zabawy. 

Podczas ferii Złocieniecki Ośrodek Kultury promuje zdrowy tryb życia i żywienia, w związku z tym, w minionym tygodniu odbyła się pogadanka pod nazwą „Bezpieczne ferie” i „Profilaktyka grypy” prowadzona przez Jolantę Rokosz – starszego asystenta Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Drawsku Pomorskim. Dużą popularnością cieszą się także kinowe czwartki , dzieci mogły obejrzeć bajkę pt. „Tarzan – Król Dżungli”.

Galeria zdjęć do artykułu

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: