Osiedlowe Komisje Wyborcze wybrane

  • KW
  • 2015-01-27 13:33:15
Osiedlowe Komisje Wyborcze wybrane
  • Foto: www.tvk-gaj.pl

Znamy składy osobowych Osiedlowych Komisji Wyborczych powołanych do przeprowadzenia wyborów do rad osiedli zarządzonych na dzień 8 marca 2015.

Osiedlowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Szczecinku (Zachód I):

1/ Wachowiak Marek,

2/ Stecki Ryszard Zenon,

3/ Matemisz Angelika Janina,

4/ Pazoła Irena Teresa,

5/ Funkiendorf Henryk.

Osiedlowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Szczecinku (Zachód II):

1/ Grondys Renata,

2/ Kosicka Krystyna,

3/ Kosicki Krzysztof Stanisław,

4/ Fedorowicz Anna,

5/ Smolińska Olga.

Osiedlowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Szczecinku (Koszalińska-Kołobrzeska):

1/ Bibik-Mularczyk Anetta Eliza,

2/ Kochańska Ewa,

3/ Bihun Małgorzata Halina,

4/ Heronimek Joanna Iwona,

5/ Siubdzia Bożena Jolanta.

Osiedlowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Szczecinku (Mierosławskiego-Wiatraczna):

1/ Janecka Elżbieta,

2/ Doga Małgorzata Marianna,

3/ Gryszko Magdalena,

4/ Śliwa Wiesław,

5/ Kordowska-Śliwa Dorota.

Osiedlowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Szczecinku (Wodociągowa-Rzeczna):

1/ Guzowska Małgorzata Romualda,

2/ Chruściel Dominik Jakub,

3/ Trawińska Janina Teresa,

4/ Domieniuk Agnieszka,

5/ Frątczak Agnieszka.

Osiedlowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Szczecinku (Słowiańska-Łódzka):

1/ Wdowiak Janusz,

2/ Merk Anna Katarzyna,

3/ Nowik Anna Agnieszka,

4/ Pieńkos Jacek,

5/ Czeszczewik Jolanta.

Osiedlowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Szczecinku (Kopernika-Winniczna):

1/ Lewandowska Alicja Romualda,

2/ Korszun Agata Honorata,

3/ Maksel Jerzy,

4/ Gorbacz Urszula Teresa,

5/ Górnik Monika Renata.

Osiedlowa Komisja Wyborcza Nr 8 w Szczecinku (Centrum):

1/ Kosiłowska Bożena,

2/ Filakiewicz Wanda,

3/ Szubert Małgorzata,

4/ Janusz Magdalena Kamila,

5/ Kozłowska Mariola Anna.

Osiedlowa Komisja Wyborcza Nr 9 w Szczecinku (Mickiewicza-Chełmińska):

1/ Wiśniewska Ewa,

2/ Kowalczuk Barbara,

3/ Mikołajewski Mateusz,

4/ Skonieczna Olga,

5/ Kowal Teresa Małgorzata.

Osiedlowa Komisja Wyborcza Nr 10 w Szczecinku (Szczecińska-Gdańska):

1/ Kosior Joanna Marzena,

2/ Michałowska Agnieszka,

3/ Nowakowska Agnieszka,

4/ Konaś Piotr,

5/ Dworzańska Magdalena.

Osiedlowa Komisja Wyborcza Nr 11 w Szczecinku (Pilska-Raciborki):

1/ Gąsior Andrzej Michał,

2/ Miętki Stefan,

3/ Gabryś Franciszek,

4/ Cis Rafał,

5/ Cis Przemysław.

Osiedlowa Komisja Wyborcza Nr 12 w Szczecinku (Trzesieka):

1/ Gałus Magdalena,

2/ Świąć Joanna,

3/ Wencław Katarzyna Izabella,

4/ Dobrzańska-Kuklis Aleksandra Grażyna,

5/ Kuklis Leszek Stanisław.

info: UM Szczecinek

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: