DODATKOWA EMISJA! Rekolekcje z Ojcem Johnem Bashoborą z Ugandy na żywo w TV GAWEX!

  • KW
  • 2015-01-28 13:02:44
DODATKOWA EMISJA! Rekolekcje z Ojcem Johnem Bashoborą z Ugandy na żywo w TV GAWEX!
  • Foto: TV Gawex

27 stycznia, we wtorek rozpoczynają się trzydniowe rekolekcje z Ojcem Johnem Bashoborą z Ugandy, które Telewizja Gawex będzie transmitowała na żywo, na antenie telewizji oraz na stronie internetowej www.gawex.pl.

Rekolekcje odbywać się będą, tak jak w roku ubiegłym, na hali sportowej przy ulicy Wiatracznej. Jak powiedział nam ksiądz Dariusz Rataj, zainteresowanie jest mniejsze niż rok temu, bo w tegorocznym spotkaniu swój udział zdeklarowało około 800 osób. Są jednak nadal wolne miejsca, więc każdy kto jeszcze nie zdążył, może przyjść i wziąć udział w spotkaniu. Spotkanie rozpocznie się dziś (27.01) o godzinie 17:00.

Kto nie ma możliwości wzięcia udziału w rekolekcjach, TV GAWEX będzie transmitowała na swojej antenie i na stronie internetowej http://www.gawex.pl/rekolekcje fragmenty trzydniowego spotkania. I tak, zapraszamy 27.01 w godzinach 20:30-22:00 na transmisję z adoracji i modlitwy o uzdrowienie. Natomiast dziś, 28 stycznia, o godzinie 15:30  wyemitujemy odbywającą się tam konferencję i dodatkowo, z powodu sporego zainteresowania widzów o 20:30 - modlitwy o uzdrowienie. Na zakończenie rekolekcji, w czwartek, 29 stycznia o godzinie 12:00 będziemy transmitować Mszę Świętą. 

Zapraszamy serdecznie do oglądania! 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: