Jest szansa na remont Dworca PKP w Szczecinku

  • KW
  • 2015-01-23 12:30:32
Jest szansa na remont Dworca PKP w Szczecinku
  • Foto: TV Gawex

Trwają prace sprawdzające, czy Dworzec PKP w Szczecinku może zakwalifikować się do dworców, które będą remontowane w najbliższym czasie.

Podczas spotkania w Warszawie 21 stycznia 2015, w którym brał udział między innymi Burmistrz Jerzy Hardie-Douglas, Poseł na Sejm RP Wiesław Suchowiejko oraz minister Zbigniew Rynasiewicz poruszono temat remontu szczecineckiego Dworca PKP. Jak powiedział nam Burmistrz rozmawiałem z Panem ministrem na temat Dworca PKP i otrzymałem informację, że są w tej chwili wykonywane prace sprawdzające, czy dworzec w Szczecinku może być przez PKP zakwalifikowany do dworców, które będą remontowane w najbliższym czasie z pieniędzy unijnych. 

Opinia na ten temat ma zostać wydana w trzecim kwartale. Jednak, jak mówił burmistrz zwrócił się on z prośbą, aby została wydana wcześniej i obiecano mi, że tak będzie - poinformował Jerzy Hardie-Douglas. 

Mamy nadzieję, że uda się pozyskać środki na remont dworca, który aktualnie jest w bardzo kiepskim stanie, co zauważyć można na zdjęciach. Zapraszamy do galerii zdjęć. 

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (1)

olka 2015-01-23 21:35

40 tys. miasto i ma tak obskurny dworzec! Wstyd! Miasto powinno się samo zainteresować, a nie czekać na UE.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: