Dzień Babci i Dzień Dziadka. Rozstrzygnęliśmy konkurs!

  • KW
  • 2015-01-20 12:39:51
Dzień Babci i Dzień Dziadka. Rozstrzygnęliśmy konkurs!
  • Foto: TV Gawex

Zobacz, kto wygrał bukiet kwiatów dla swojej Babci lub swojego Dziadka w konkursie Kwiaciarni Hortensja i TV Gawex!

Z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dnia Dziadka zorganizowaliśmy dla Was, wspólnie ze szczecinecką Kwiaciarnią Hortensja, konkurs, w którym do wygrania były trzy bukiety kwiatów o wartości 20 zł każdy. Należało wysłać oryginalne życzenia dla Babci i Dziadka z okazji ich święta. I tak, po odbiór kuponów na bukiet kwiatów w naszym Biurze Obsługi Klienta, ul. Boh. Warszawy 1 zapraszamy:

- Annę Urbaniak,

- Macieja Piota,

- Julię Żurkowską.

Kupon upoważnia do odbioru bukietu w Kwiaciarni Hortensja przy ul. Armii Krajowej 4 w Szczecinku w dniach 21-22 stycznia 2015.

Poniżej publikujemy niektóre życzenia nadesłane do nas:

"Kochana Babciu sto lat to za mało Ludzie tacy jak ty powinni żyć poza wieku skalą, dużo radości i tego o czym marzysz by twój uśmiech nigdy nie zszedł Ci z twarzy. By zdrówko ciągle było przy tobie, żebyś w końcu zerwała z nałogiem."

"Moja Babciu, Babciu miła, wiem że wszystko byś dla mnie zrobiła. Jesteś jak mama, lecz czasu masz więcej i więcej cierpliwych dotyków twych rąk. I wiesz że na co dzień Cię kocham najmocniej, to dzisiaj wyjątkowe życzenia Ci śle. Byś mogła w zdrowiu i szczęściu, z zachwytem i dumą podziwiać najdłużej jak w dorosłe życie wkraczać będę ja. Spokojnych dni, pełnych spełniających się marzeń i samych niesamowitych, radosnych wydarzeń. Babciu moja ... babciu miła ... co ja bym bez Ciebie zrobiła?"

"Żyj nam Babciu lat ze dwieście, Boś najlepsza w całym mieście. Gdy za bardzo rozrabiamy pod twe skrzydła uciekamy. Ty nas zawsze wytłumaczysz, wszystkie błędy nam wybaczysz. Bądź więc zdrowa uśmiechnięta - tego życzą Ci wnuczęta."

"Dzisiaj mamy Święto Dziadka, okazja niezwykle rzadka. Ja Dziadziusia kocham szczerze, w jego słowa zawsze wierzę. Mój dziadek ma swoje zdanie, budzi we mnie zaufanie. To naprawdę trzeba przyznać, Dziadek fajny jest mężczyzna. Kiedy Dzień Dziadka zaświta, wiązanką kwiatów go witam. Bądź zdrowy dziadku kochany i bądź zawsze razem z nami! Babcie bywają różne, lecz każda pamięta, że jednakowo zawsze kochają wnuczęta. To samo je cieszy, to samo raduje: nasz pocałunek, uśmiech i słowo... Dziękuję!"

"Droga Babciu. Życze ci dużo cierpliwosci do mnie wiem że bardzo rozrabiam ale jestem malutki jeszcze. Ale jak znalazlasc cierpliwosc do mamy to dla mnie tez znajdziesz. Kocham cię babciu"

"KOCHANY DZIADKU, Zacznę zwyczajnie, że z Tobą w domu jest super fajnie! W deszcz i w słotę, w smutku i w radości wspierasz i uczysz życia w miłości. Dzisiaj za wszystko chcę Ci podziękować i skromny bukiecik kwiatków podarować."

"Kochani dziadkowie z okazji tego pięknego święta życzę Wam samych radosnych chwil, wielu uśmiechów w życiu, spełnienia wszelkich marzeń, dziękuję za okazane ciepło, wsparcie wyrozumiałość, wspólną zabawę, spacery oby było ich jeszcze jak najwięcej no i pociechy z nas Waszych wnuków"

Dziękujemy wszystkim za nadesłane życzenia - było ich naprawdę sporo!

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: