Justyna Steczkowska odwiedziła Szczecinek

  • KW
  • 2015-01-15 13:59:17
Justyna Steczkowska odwiedziła Szczecinek
  • Foto: TV Gawex

W czwartek, 15 stycznia o godzinie 11.00 w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Jana Brzechwy przy ul. Stanisława Staszica odbyło się przemiłe spotkanie z Justyną Steczkowską.

Justyna Steczkowska wraz z przedstawicielami Fundacji Muszkieterów przyjechała do Szczecinka i spotkała się z dziećmi w ramach akcji charytatywnej prowadzonej przez fundację Konwój Muszkieterów.

Od grudnia 2014 do stycznia 2015 roku Fundacja odwiedzi ponad 300 miejsc w Polsce. Dociera do domów dziecka, placówek opiekuńczo-wychowawczych, szkół i ośrodków parafialnych  Caritas i domów kultury, czyli wszędzie tam, gdzie działa się na rzecz najmłodszych i gdzie potrzebne jest wsparcie materialne. Każda placówka, objęta pomocą akcji Konwój Muszkieterów, otrzyma czek w wysokości 3 500 złotych.

Trzy placówki są jednak wyróżnione szczególnie i wsparte kwotą 10 000 złotych, dodatkowo odwiedza je ambasadorka akcji, Justyna Steczkowska. Jednym z tych trzech  "szczęśliwych"  ośrodków jest Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Brzechwy w Szczecinku. .

Pieniądze, które trafiły do szczecineckiego ośrodka zostaną przeznaczone  bezpośrednio na rzecz wychowanków. Podczas dzisiejszego spotkania młodzież i dzieci przygotowały specjalny występ, a także wspólne śpiewanie kolęd. Były wielkie emocje, mnóstwo uśmiechów i jeszcze więcej autografów.

Relację z tego spotkania i rozmowę z Justyną Steczkowską zobaczą Państwo dziś, 15 stycznia w naszym serwisie lokalnym "Echa Dnia". Start godzina 17:15. Zapraszamy serdecznie!

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (2)

Natalia 2015-01-16 14:05

Dzieci mają miłe wspomnienia dziękujemy:)

Natalia 2015-01-16 14:07

Dzieci maja miłe wspomnienia Dziękujemy:)

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: