Ukrywał się w szafie. Zdradziła go wystająca stopa

  • KW
  • 2015-01-14 11:46:04
Ukrywał się w szafie. Zdradziła go wystająca stopa
  • Foto: www.tvp.info

Czaplineccy policjanci zatrzymali 23-latka, który ukrył się szafie aby uniknąć zakładu karnego. Czeka go 30 dni pozbawienia wolności.

Policjanci z Czaplinka otrzymali wezwanie na interwencję dotyczącą przemocy domowej. Kobieta prosiła o pomoc w związku z agresywnym zachowaniem swojego partnera. Kiedy mundurowi dotarli na miejsce okazało się, że awanturujący się mężczyzna wyszedł z domu. W rozmowie z kobietą ustalili szczegóły całego zajścia i pouczyli o dalszym postępowaniu.

Funkcjonariusze mieli jednak podejrzenia, że w mieszkaniu może przebywać jeszcze inny mężczyzna- poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności. Zanim więc opuścili mieszkanie sprawdzili jego pomieszczenia i kiedy już wydawało się, że tym razem się pomylili jeden z funkcjonariuszy zauważył wystającą z szafy stopę. Okazało się, że właścicielem tajemniczej stopy był właśnie poszukiwany 23-latek.

Mężczyzna został zatrzymany i odtransportowany do zakładu karnego. Tam spędzi 30 dni w związku z wykroczeniami jakie wcześniej popełnił.

info: KPP Drawsko Pomorskie

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: