Czekoladowy złodziej

  • KW
  • 2015-01-14 09:05:55
Czekoladowy złodziej
  • Foto: TV Gawex

Strażnicy Miejscy zatrzymali mężczyznę, który najpierw przeszedł na czerwonym świetle, a następnie ukradł czekolady z jednego ze szczecineckich supermarketów.

Wczoraj, 13 stycznia około godziny 19:40 strażnicy miejscy patrolując ulicę Wyszyńskiego zauważyli mężczyznę, który przeszedł przez skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną w chwili nadawania światła czerwonego. Mężczyzna poszedł do jednego ze szczecineckich supermarketów, a strażnicy za nim. Po chwili, gdy wychodził ze sklepu został przez strażników wylegitymowany. Podczas legitymowania go, spod jego kurtki zaczęły wypadać czekolady. Widząc to zaczął uciekać. Ucieczka nie trwała zbyt długo, ponieważ został przez strażników ujęty. Podczas tego wyrywał się, szarpał oraz zadawał kopnięcia i uderzenia, zachowywał się jak odurzony narkotykami, wobec czego został obezwładniony przy użyciu siły fizycznej i kajdanek. Jak się okazało, mężczyzna ten w sklepie dokonał kradzieży czekolad, co zostało potwierdzone na nagraniach monitoringu. Na miejsce wezwano patrol Policji, któremu go przekazano.

info: G. Grondys, SM Szczecinek

Komentarze (2)

2015-01-14 17:33

Hahahahhahaha! Dobra robota! Straz Miejska! Teraz telewizja probuje pokazac, jak strazacy sa potrzebni w miescie... Zenada.. Seryjnie? Afera z powodu kradziezy czekoladek? Wstydzilabym sie wstawiac to na wglad publiczny..

2015-01-14 21:48

uwazj bo jeszcze tobie z szuflady czekolade pociagnie

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: