Trwa WOŚP w Szczecinku

  • KW
  • 2015-01-11 15:01:03
Trwa WOŚP w Szczecinku
  • Foto: TV Gawex

W Szczecinku trwa 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku gramy dla „Podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów”.

Już od samego rana na szczecineckich ulicach pojawili się wolontariusze WOŚP. W kinie Wolność cała dzisiejsza akcja rozpoczęła się sensem filmu animowanego dla dzieci. W holu natomiast znajdują się wszelakiego rodzaju stoiska. Za datek do puszki można między innymi zakupić przepyszne korzenne serduszka czy inne smakołyki. Także w kinie odbędą się licytacje przedmiotów przysłanych z warszawskiego sztabu WOŚP, a także tych ofiarowanych przez ludzi dobrej woli. Gwiazdą wieczoru będzie zespól Lord - Sound of Queen and Rock Ballads wykonujący covery legendarnego zespołu Queen. O godzinie 20 będziemy mogli podziwiać "światełko do nieba".

Na Placu Kamińskiego trwa Moto Orkiestra, zorganizowana przez szczecinecki SCS Club wraz ze Stowarzyszeniem Miłośników Wojsk Polsko - Radzieckich, Motocyklistami Szczecinek, 4x4 Szczecinek oraz WOPRem. Oprócz atrakcji motoryzacyjnych SCS Club przygotował dla każdego, kto przyjdzie na plac i wrzuci symboliczną złotówkę do puszki pyszną grochówkę, bigos lub flaki z kuchni polowej. Atrakcje na Placu Kamińskiego potrwają do godziny 16.

Mimo niesprzyjającej pogody, mieszkańcy Szczecinka licznie zgromadzili się zarówno w kinie Wolność, jak i na Placu Kamińskiego. Wszystkich, którzy jeszcze nie wyruszyli do szczecineckiego sztabu WOŚP serdecznie zapraszamy, naprawdę warto!

Galeria zdjęć do artykułu

Komentarze (1)

bodzio 2015-01-11 19:20

Fajna impreza tylko szkoda że w artykule nie wspomniano o Szczecineckiej Grupie Motocyklowej która przygotowała wystawę motocykli od PRL DO DZIŚ .gorącą kawę herbatę , własne wypieki i przejażdżki motocyklem.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: