Jak się bawiliśmy w Sylwestra? Fenomenalnie! Zobacz relację wideo!

  • Eliza Świtling
  • 2015-01-01 14:20:42
Materiał wideo: MOJE MIASTO BOBOLICE

Wczorajszy wieczór to jeden z najbardziej wyczekiwanych wieczorów w trakcie całego roku. Sylwetrowa noc, to noc radości, tańca i życzeń, nie inaczej było w Szczecinku i regionie.

Telewizja Gawex coroczny przegląd sylwestrowych imprez rozpoczęła o godzinie 21:00. Odwiedziliśmy Państwa w wielu lokalach nie tylko naszego miasta, ale także okolicznych wiosek. Każdy bal był radosny, ludzie przesympatyczni a atmosfera gorąca i szalona. Materiały nagrywaliśmy w około 10 lokalach i należy przyznać, że każdy z nich pękał w szwach, co świadczy o tym, że nadal lubimy tańczyć przez całą noc.

Nowy Rok przywitaliśmy wraz z mieszkańcami Bornego Sulinowa pod borneńskim ratuszem, tam odbyła się jedna z nielicznych imprez plenerowych. Mieszkańcy i turyści tańczyli i śpiewali, a po godzinie 24:00 wszyscy mogliśmy obejrzeć niesamowity pokaz fajerwerków. 

To była noc szczególna, pełna radości, życzeń, tańca i wzajemnej sympatii, tym bardziej cieszymy się, że mogliśmy ją spędzić z Państwem.

Zapraszamy wszystkich serdecznie do obejrzenia programu z wczorajszej szalonej nocy, który wyemitujemy na naszej antenie juz dzisiaj o godzinie 17:15.

Szczęśliwego Nowego Roku!

Komentarze (1)

Agaa 2015-01-02 22:12

Szkoda tylko że w takim małym Bornem Sulinowie mieszkańcy wspólnie mogą przywitać Nowy Rok na placu a w naszym "cudownym" Szczecinku nawet pokazu fajerwerków nie ma. Jak zwykle wieje pustką, aż przykre ... Skoro małe miasteczka stać na to by przy muzyce i pokazie fajerwerków przywitać NR a u nas stawia się toalety za które można byłoby kupić mieszkanie jak to świadczy o władzach ? Umierające miasto.. trzeba jechać 100 km żeby się pobawić na sylwestra. śmiechu warte.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: