Ostatni dzień roku 2014 w TV Gawex

  • Redakcja TV Gawex
  • 2014-12-31 12:54:02
Ostatni dzień roku 2014 w TV Gawex
  • Foto: TV Gawex

W ten sylwestrowy Wieczór zapraszamy do oglądania naszego programu Lokalnego

W tym, ostatnim już w roku 2014 wydaniu Echa Dnia zobaczymy: -ostanie zmiany jakie radni  Powiatu i Gminy zdołali uchwalić w bieżącym budżecie, jeszcze w tym roku; -jak wyglądał pożar kotłowi; -ostrzeżenie szczecineckiej policji przed niebezpieczeństwem związanym z fajerwerkami; -odwiedzimy też szczecineckie lodowisko oraz muzeum, a na zakończeni mamy dla Państwa krótka sondę na temat jak mieszkańcy szczecinka oceniają mijający rok 2014

Dziś w programie zajrzymy do szczecineckiego muzeum i zobaczymy  jakie zmiany u progu nowego roku czekają tą szacowną instytucję. Dyrektor Jerzy Dudź  dyrektor muzeum - po 40 latach pełnienie swojej funkcji odchodzi na emeryturę. Kto zastąpi go na stanowisku i jaskie są dalsze plany dotyczące muzeum o tym będziemy rozmawiać z dyrektorem, a także z burmistrzem Jerzy Hardie Douglasem

W kolejnym programie zdecydowaliśmy się podsumować to, co ważne dla większości z nas - czyli udane życie rodzinne. W roku 2014w nowej Sali Ślubów, w szczecineckim ratuszu, liczne pary małżeńskie świętowały swój jubileusz. Złote Gody, bo o tym święcie mowa to 50 - lat wspólnego pożycia. Wielka miłość, wielka wytrwałość, skłonność do kompromisów - o którą tak trudno, wspomnienia chwil pięknych i smutnych, ale co najważniejsze przeżywanych zawsze razem. Wyjątkowe pary i ich wyjątkowe uroczystości zobaczą Państwo w naszym dzisiejszym programie Złote Gody 2014.

W ostatnim programie proponujemy Państwu  powrót do przeszłości. Dzięki naszemu archiwum możemy, sięgnąć do odległych już czasów - przełomu wieków i zobaczyć jak świętowaliśmy tego wyjątkowego, przyznajmy Sylwestra 1999/2000.

Zapraszamy do oglądania i do zobaczenia w Nowym Roku 2015!

1 stycznia jak co roku przygotujemy dla Was specjalną relację ze szczecineckich bali Sylwestrowych! Już dziś zapraszamy Was przed telewizory!

 

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: