Pogryziona kobieta i pijany rowerzysta. Tygodniowy raport interwencji straży miejskiej

  • KW
  • 2014-12-23 08:16:56
Pogryziona kobieta i pijany rowerzysta. Tygodniowy raport interwencji straży miejskiej
  • Foto: TV Gawex

W okresie od 15.12.2014 do 21.12.2014 r. strażnicy podjęli 126 interwencji wobec 110 osób, 15 osób zostało ukaranych mandatami karnymi, na 2 osoby zostaną skierowane wnioski o ukaranie.

15.12.2014 około godziny 18:30 strażnicy zostali wezwani do przypadku, gdzie pies biegający samopas wbiegł na jezdnię bezpośrednio przed nadjeżdżający samochód w wyniku, czego został potrącony. Kierująca samochodem, która usiłowała psu udzielić pomocy została przez niego ugryziona. Ustalono właściciela psa i jak się okazało pies nie posiadał aktualnych szczepień przeciwko wściekliźnie. Finał sprawy będzie miał miejsce w sądzie.

15.12.2014 około godziny 19:00 patrol Straży Miejskiej patrolując ulicę Wyszyńskiego zauważył dwóch rowerzystów, którzy jechali w sposób niebezpieczny, na jednym kole, pomiędzy przechodniami i bez wymaganego oświetlenia. Jak się okazało podczas ich kontroli jeden z nich znajdował się w stanie wskazującym na spożycie alkoholu. Mężczyzna ten został przekazany patrolowi policji.

21.12.2014 strażnicy zabezpieczali Turniej Tańca Towarzyskiego odbywający się w Szkole Podstawowej nr 7.

 

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz zbliżającego się Nowego Roku życzę Państwu, szczególnie Mieszkańcom Naszego Wspólnego Miasta BEZPIECZEŃSTWA we wszystkich jego wymiarach. Życzę jak najmniejszej potrzeby pomocy ze strony służb mundurowych oraz Straży Miejskiej. Jeśli już taka potrzeba zaistnieje, życzę żebyśmy byli właściwą dla Państwa pomocą.

Grzegorz Grondys

Komendant Straży Miejskiej w Szczecinku

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: