Adam Wyszomirski szefem Komisji Zdrowia w Sejmiku Wojewódzkim

  • KW
  • 2014-12-22 14:21:01
Adam Wyszomirski szefem Komisji Zdrowia w Sejmiku Wojewódzkim
  • Foto: TV Gawex

Adam Wyszomirski, prezes szczecineckiego szpitala, został Przewodniczącym Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego w Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego.

Prezes szczecineckiego szpitala, w tegorocznych wyborach samorządowych ilością 7768 głosów, dostał się do Sejmiku Województwa. To kolejna kadencja Adama Wyszomirskiego w urzędzie, w Szczecinie, jednak tym razem zajmie się on innymi sprawami niż kultura i promocja. Podczas piątkowego spotkania w Urzędzie Marszałkowskim, Adam Wyszomirski został szefem Komisji Zdrowia, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa: Marszałek stwierdził, że dobrze byłoby gdybym odstąpił z linii kulturalno-promocyjnej i zajął się częścią zdrowotną. Udało się zaproponować moją kandydaturę na szefa tej komisji - powiedział nam Adam Wyszomirski. 

Jak zapewnia prezes szpitala, jest to dla niego ogromne wyróżnienie i nowe doświadczenie, ponieważ będzie on miał styczność ze wszystkimi dyrektorami szpitali w województwie zachodniopomorskim, a także będzie widział, co się dzieje w Urzędzie Marszałkowskim od strony właśnie szpitali. Myślę, że moje szefowanie pomoże, w różnych konfiguracjach, szczecineckiemu szpitalowi, szczególnie w pozyskiwaniu środków finansowych - podsumował A. Wyszomirski. 

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy!

Komentarze (1)

mieszkaniec 2014-12-22 22:32

Gratulacje, doświadczony wieloletni lekarz doskonale rozumiejący potrzeby pacjentów i problemy NFZ. Świetny fachowiec w zakresie opieki zdrowia na właściwym miejscu.

Dodaj komentarz

Aby kontynuować, proszę zaznaczyć pole poniżej: